Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewniaczki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewniaczki (/Temat-Pewniaczki-845)

Strony: 1 2 3 4


RE: Pewniaczki - rj7rad - 07-05-2010 13:12

Do kolegów wyżej:
Wiem, że pewniaków nie ma Smile To był tylko żart.
wesolutki, ja stawiam mecze za prawdziwą gotówkę. Wszystkie, które mam zamieszczone na blogu (link w sygnaturce). Wychodzę na tym na plus, bo każdy mecz, który stawiam dokładnie analizuję. Mało tego, ze stawiam, dziele się moimi typami z innymi za symboliczną cenę. Jak narazie nie brakuje mi na chleb Wink


RE: Pewniaczki - wesolutki - 08-05-2010 15:31

A działalność gospodarczą masz, że sprzedajesz typy?

Hehe i ten słynny tekst z blogów gdzie ludzie szukają frajerów sprzedając pewniaki, fixy, insidery... "W razie ewentualnego niepowodzenia, zwrot pieniędzy!" I co z tego, że zwrócisz pieniądze, skoro postawione przegra? Od zawsze wychodziłem z jednego założenia. Jak kiedyś miałem czas i zajmowałem się dogłębniej bukmacherką trafiałem masę spotkań z normalnymi kursami 2-3zł i zawsze ok. 5-6 na 10-11 spotkań w miesiącu z kursem od 5 do nawet 20zł. Przede wszystkim znając wartość swoich analiz i mając z tego naprawdę dobry pieniądz, zastanawiałem się jaką decyzję podjąć. Otworzyć darmowe forum z moimi typami albo wcale ich nie podawać. Otworzyłem darmowe i tam dzieliłem się z ludźmi. Śmieszne jest sprzedawanie typów z kursami 2-3zł. Natomiast jeżeli ktoś sprzedaje z wyższymi to oznacza, że robi ludzi w konia bo trafiając takie kursy nie musi żebrać od ludzi gówniane 30zł za typ, tylko postawi te 30zł więcej z własnej kieszeni i wygra jeszcze więcej. To tyle na temat tych wszystkich śmiesznych typerów i blogów.


RE: Pewniaczki - rj7rad - 08-05-2010 20:59

(08-05-2010 15:31)wesolutki napisał(a):  A działalność gospodarczą masz, że sprzedajesz typy?

Hehe i ten słynny tekst z blogów gdzie ludzie szukają frajerów sprzedając pewniaki, fixy, insidery... "W razie ewentualnego niepowodzenia, zwrot pieniędzy!" I co z tego, że zwrócisz pieniądze, skoro postawione przegra? Od zawsze wychodziłem z jednego założenia. Jak kiedyś miałem czas i zajmowałem się dogłębniej bukmacherką trafiałem masę spotkań z normalnymi kursami 2-3zł i zawsze ok. 5-6 na 10-11 spotkań w miesiącu z kursem od 5 do nawet 20zł. Przede wszystkim znając wartość swoich analiz i mając z tego naprawdę dobry pieniądz, zastanawiałem się jaką decyzję podjąć. Otworzyć darmowe forum z moimi typami albo wcale ich nie podawać. Otworzyłem darmowe i tam dzieliłem się z ludźmi. Śmieszne jest sprzedawanie typów z kursami 2-3zł. Natomiast jeżeli ktoś sprzedaje z wyższymi to oznacza, że robi ludzi w konia bo trafiając takie kursy nie musi żebrać od ludzi gówniane 30zł za typ, tylko postawi te 30zł więcej z własnej kieszeni i wygra jeszcze więcej. To tyle na temat tych wszystkich śmiesznych typerów i blogów.

Śmieszne jest sprzedawanie? A niby dlaczego? Skoro ludzie kupują tzn, że chcą kupować. Ludzie grają kupione typy przeważnie za niemałe pieniądze. I dlatego każdy typ, za który mam jakiś zysk od nabywców dokładnie analizuję żeby ktoś tych pieniędzy nie stracił.
Podawałeś za darmo typy? Super, rób to dalej. Sam z chęcią bym z nich skorzystał. A jeśli ludzi chcą płacić, niech płacą. Ja nie mam nic przeciwko, bo jak narazie nikogo nie zrobiłem w balona. Ludzie zarabiają, a ja mam z tego tylko mały %
Co do tych "frajerów" jak ich nazywasz, jest ich bardzo dużo. I może Cię to zdziwi Ci frajerzy dzień po dniu mają coraz więcej pieniędzy.


RE: Pewniaczki - wesolutki - 10-05-2010 09:51

Po Twojej stronie nie widać żeby mieli "dzień po dniu" więcej pieniędzy. Zresztą nieważne, nie moja sprawa, chciałem przynajmniej ludzi z tego forum przestrzec przed "płatnymi super typami".