Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł (/Temat-Zmiana-nazwy-fanpage-bez-limitu-fanow-30-zl-84495)



Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - pleszczo - 27-01-2014 12:48

1.Nazwa przedmiotu : Kontakt do osoby zmieniającej nazwy fanpage
2.Opis przedmiotu : niżej
3.Zdjęcia : brak
4.Kontakt : PW, gg: 49776528
5.Cena : 30 zł
6.Sposób zapłaty za przedmiot : przelew, paypal

Witam serdecznie. Widząc, że niektóre osoby życzą sobie za zmianę nazwy fanpage 400 zł Tongue Postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce Big Grin

Sprzedaję kontakt (e-mail i facebooka) do osoby zmieniającej nazwy fanpage. Biuro, w którym pracuje współpracuje z nią od ponad roku w sprawie pozyskiwania fanów, zakładek, aplikacji itd. Osoba rzetelna i właściwie cały czas online. Zmieniałam u niego już 4 nazwy stron. Cena 15$ dla strony jeśli bierzesz jedną 10$ jeśli więcej.

Jeśli dobrze pobajerujesz dostaniesz jedną zmianę gratis - akurat zwrot kosztów zakupu kontaktu.

Podsumowując - Za 30 zł możesz bez limitu zmieniać nazwy stron płacąc 30 zł (10$) za każdą. To chyba lepsze niż 400 zł za jedną? Big Grin

Wymagana znajomość języka ANGIELSKIEGO w stopniu podstawowym (poprosić o zmianę i podać nazwę Lol)

Jeśli któryś tutor chce zmienić sobie nazwę chętnie podam kontakt za darmo "do recenzji" Tongue

Preferuję kontakt gg, bo na forum wchodzę zazwyczaj raz dziennie Smile


RE: Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - daniel42na - 28-01-2014 14:12

To nie jest publiczna tablica ogłoszeń ani offtopic, chyba nie chcielibyście takiego spamu we własnych tematach sprzedaży. Dalszy offtop będzie karany.

Magnus : Posty usunięte.


RE: Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - pleszczo - 29-01-2014 12:39

Dziękuję za oczyszczenie tematu Smile Jak widze zmiana nazwy fanpage wywołuje burzliwą dyskusję Smile

Dwie osoby już zakupiły kontakt i są po pierwszych zmianach.

Odradzam szukanie filmów na youtube z rzekomą instrukcją - po prostu naciągniecie się na jakieś PPA - raczej nikt nie robiłby darmowego filmu z taka informacją.

Moim zdaniem warto zainwestować 30 zł - nawet jeśli znajdziecie metodę nie jest ona prosta - zanim ogarniecie minie kilka godzin, a podejrzewam, że większości nie uda się to wcale. Tutaj macie wszystko na talerzu za bardzo rozsądne pieniądze


RE: Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - Admin - 29-01-2014 12:48

Jeśli żaden tutor nie chce przetestować to ja chętnie spróbuję, mam kilkadzieścia fanpagy, ciekawi mnie czy faktycznie za grosze coś takiego uda się zrobić.


RE: Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - pleszczo - 31-01-2014 12:13

Niestety Admin nie jest chwilowo w stanie wystawić recenzji. Zapraszam innego chętnego tutora. Mimo braku recenzji sa już 2 osoby, które kupiły kontakt Smile Zapraszam


Zmiana nazwy fanpage bez limitu fanów - 30 zł - surfer0700 - 06-03-2014 05:10

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.