Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) (/Temat-Skad-brac-nisze-i-jak-wypromowac-swoje-filmiki-na-yt-84491)

Strony: 1 2


Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - MrocznyKibel - 27-01-2014 10:38

Witam ostatnio dowiedziałem się o zarabianiu przez internet. Kolega polecił mi firecash. I teraz mam pytanie jak wypromować swoje filmiki na yt i skąd brać dobre nisze. I jeszcze jedno pytanie dlaczego jeśli mam po 50 kliknięć w link dziennie mam mało pobrań.
PS. Zaczełem 5 dni temu i proszę o wyrozumiałość. Ze 120 kliknięć w link mam tylko jedno pobranie za 0,08$ Sad


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - asiorek - 27-01-2014 11:18

to i tak ładnie jak na początek Smile PAmietaj że liczy się wytrwałośc. nisze ? hmm google i yt głównie Smile
50 wejsc ? jak byś miał 500 wejsc to rozumiem ale 50 ? to jeszcze nic Wink Filmy promuj u2b vys enhance i tym podobnymi programami . jeśli znajdziesz dobrą nisze to będziesz miał dobre zarobki Smile


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - BigSmoke - 27-01-2014 12:01

No i jeszcze jest vagex Smile


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - mypy - 27-01-2014 12:45

no właśnie w vagex nie można się już rejestrować...


Odp: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - patryk0407 - 27-01-2014 12:47

Ale jeszcze heatlp wiews czy jak ten program się nazywal

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - Lesek - 27-01-2014 13:01

(27-01-2014 12:01)BigSmoke napisał(a):  No i jeszcze jest vagex Smile

Jaki Vagex? Ten? Nie bardzo.
Cytat:We have reached max members. Check back around easter.

enhance, u2bviews, SYV, view2be, addmefast...


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - MrocznyKibel - 27-01-2014 17:00

Te programy to boty? Jak i na jakiej zasadzie one działają? Wink


Odp: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - asiorek - 28-01-2014 15:19

Nabijasz kredyty i wymieniasz je na viewsy

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - LikeIt - 28-01-2014 15:28

Polecam nabijać 250 wyświetleń samemu (F5) a później jedynie SYV, gdyż YT zamraża filmiki. Jak już miniesz 301 views to nabijaj czym się da Smile Ale rozsądnie!


RE: Skąd brać nisze i jak wypromować swoje filmiki na yt ;) - Matty094 - 28-01-2014 15:40

(28-01-2014 15:28)LikeIt napisał(a):  Polecam nabijać 250 wyświetleń samemu (F5) a później jedynie SYV, gdyż YT zamraża filmiki. Jak już miniesz 301 views to nabijaj czym się da Smile Ale rozsądnie!

A poco ma nabijać wyświetlenia F5 .
Wystarczy zainstalować sobie plugin na Firefoxa o nazwie ReloadEvery

I tam sobie ustawia co ile sekund ma odświeżać stronę . Big Grin