Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor (/Temat-Facebook-erotyczny-fanpage-poszukiwany-mentor-84465)



Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Akihito - 26-01-2014 21:55

Poszukuje mentora który się na tym zna bo ja dopiero zaczynam https://www.facebook.com/pages/Free-Brazzers-Premiums/575230995901305 to jest mój fanpage wrzucam zdjęcia ocenzurowane przez adf.ly oraz działające premium do brazzers. Próbowałem podbić ilość lajków strony przez Like4Like.org [około 50 ] oraz promować posty na których miałem linki do konta premium [2 posty również dostały po około 50 lajków z automatu] i tutaj zaczynają się schody bo dostałem bana na lajkowanie jeden plus to to że jest to fake konto ale boli również z wysyłaniem zaproszeń miałem jaja bo była weryfikacja twarzy ale obadałem sposób podwałem nr telefonu z startera to chcieli go ponownie więc potwierdziłem wszystko etc ale na wszelki wypadek usunąłem numer. Pytanie jak prowadzić dalej fanpage [jakieś wskazówki rady] oraz jak zarządzać fake kontem bym nie miał takich problemów? Swoją drogą dopóki nie zączełem spamu to nie wiedziałem że Facebook jest taki strasznie totalitarny jak własne państwo :/


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - daniel42na - 26-01-2014 21:58

Same brzydkie konie tam wrzucasz


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Majka - 26-01-2014 22:06

(26-01-2014 21:58)daniel42na napisał(a):  Same brzydkie konie tam wrzucasz

Nie mówi się "konie" Tongue ale faktycznie te panie jakieś nie wyjściowe Tongue
Dodaj do swojego fanpega jeszcze jedno konto jako administrator gdyby Cię zbanowali. Pierwszy 1k fanów to zawsze ciężka sprawa Idea


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Akihito - 26-01-2014 22:40

Obecnie mam swoje normalne konto na fb + fejkowe konto jako admin [więc jest 2 Big Grin] z czego na fejkowym koncie nie mogę dawać lików :/. Cóż aktualnie znalazłem fajną stronę z lepszymi zdjęciami to się poprawi Smile. Po za tym tak serio panowie mając 1 k lików ile idzie tak wyciągnąć na adfly ? Czy to opłacalny biznes i warto się w to pakować ? Po za tym opłaca się botami/stronami podbijać like czy to po prostu zbędny proceder ? Po za tym na forum może jest jakiś mentor co radą by posłużył ;_;


Odp: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - v3XeR - 26-01-2014 22:54

Nie oplaca sie botami nabijac like...
Na adf.ly duzo nie zarobisz, ale jak bedziesz mial duzo like to ktos sie sam odezwie by go zareklamowac

Wysłane z telefonu za pomoca TapaTalka


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Akihito - 26-01-2014 23:01

ok boty nie, cóż myślałem jeszcze o PPA ale jakoś nie wierzę w swoje siły by udało mi się tam odnieść sukces brzmi to dla mnie jak przekręt na wielką skalę czytaj 50 kont na youtubie by pozycjonować filmik etc i sam nie wiem... jakoś mnie PPA trochę odstrasza i myślałem o tym tym fanpageu jako biznesie. Jest na forum jakaś osoba która się tym zajmuje/zajmowała i chciała by mi pomóc ?


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Mati0009 - 27-01-2014 23:30

Trafiłem wczoraj na ten fanpage przypadkowo Big Grin Troche nieprofesjonalnie go prowadzisz.
Radził bym najpierw poudostępniać jakieś konie bez zaśmiecania ich linkami z adfly, bo i tak przy tylu fanach( i to jeszcze sztucznych) nic nie zarobisz. Wink


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - edikiu - 02-02-2014 15:41

naprawde myślisz że ktoś da like na stronie która się tak nazywa? wiesz że to się pokazuje ich znajomych? jak chcesz to moge ci sprzedać fanpage 5k o dziewczynach gdzie mógłbyś udostępniać linki z adf.ly pisz pw.


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Weq - 02-02-2014 17:20

Popracuj nad stroną i zmień nazwe Big Grin podstawa xd


RE: Facebook erotyczny fanpage poszukiwany mentor - Hidekii - 04-02-2014 14:07

nic nie zarobisz robiac strone na sile Big Grin, strona musi byc robiona z pasja.