Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashPirate - dorób sobie na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: CashPirate - dorób sobie na androidzie (/Temat-CashPirate-dorob-sobie-na-androidzie-84455)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 20-02-2014 20:28

(20-02-2014 16:38)phyrz91 napisał(a):  Różnie, z początku zaliczało "z palca" obecnie już to tak dobrze nie wygląda, często muszę pisać do supportu(znak zapytania w rogu).

juz sam zauwazylem tylko mam dziwna przypadlosc na tablecie w ofertach aarki mam kilka zadan a na tel jak wejde tych zadan juz nie ma rano jedno zrobilem na tel i napisalem do supportu owszem dodali ale reszty juz zrobic nie moge bo ich nie mam a na tablecie sa za to na tablecie nie zrobie bo mam tylko dla telefonow pokrecone to ale dobra poczekam do jutra Big Grin i tak sie szybko zbiera jak dobrze pojdzie to jutro pierwsza wyplata bedzie Big Grin


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - phyrz91 - 21-02-2014 10:18

Pierwsza wypłata wpadła. Wink
Rejestracja 18-02, wypłata 20-02.
Oczywiście na drugą wypłatę będę zbierał dłużej z racji, że na początku mamy bonus i więcej zadań..
Wykonywałem zadania typu ściągnij i zainstaluj, żadnych wymagających kupna czegoś tam..
pozdrawiam


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 21-02-2014 12:02

A ja znalazłem sposób żeby zrobić zadanie z trialplay polegające na kupnie książki nie inwestując własnej kasy ale więcej nie powiem kto madry ten sam się domysli Big Grin


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - Martinio - 21-02-2014 17:19

Ile trza czekać aż wypłacą ?
No do kurwy pierdolonej akurat onet poczta nie działa ;_;


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - kubusssss - 22-02-2014 11:06

zalicza wam akcje "Lucky Slot In Texas" za 75coinsów?
Oraz Clean Master za 95?

Bo mi tylko tych 2 nie zalicza, Wam tez?


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 22-02-2014 13:19

u mnie tez problem ale sprobuj wykonac zainstaluj i uruchom bo teraz zaczelo tego wymagac


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - darkmatthew - 22-02-2014 14:47

Jedna APPka za 70pkt ma dostęp do wysyłania SMS,usuwania kont.Dziękuje po stoje


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - bilgorajskim - 22-02-2014 16:33

Po 4 dniach uzbierałem na pierwszą wypłatę (nie robiłem płatnych zadań).
[Obrazek: iNZ66x3.png]

Jak już apka doda nam punkty za instalację to można spokojnie usuwać, punktów z tego co widzę nie cofają.
A swoją drogą znalazłem sposób na robienie działających multikont z tego samego IP, i to nawet bez androida Smile


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - kubusssss - 22-02-2014 17:33

up;
jak?


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 22-02-2014 20:59

(22-02-2014 16:33)bilgorajskim napisał(a):  Po 4 dniach uzbierałem na pierwszą wypłatę (nie robiłem płatnych zadań).
[Obrazek: iNZ66x3.png]

Jak już apka doda nam punkty za instalację to można spokojnie usuwać, punktów z tego co widzę nie cofają.
A swoją drogą znalazłem sposób na robienie działających multikont z tego samego IP, i to nawet bez androida Smile

tez wczoraj zlecilem wyplate pierwsza ale mi zbanowali konto bo wczesniej raz czy dwa vpn uzylem nie wiedziac jeszcze ze ban jest za to i odrazu bez zadnego sposobu zalozylem konto co to za problem ?