Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CashPirate - dorób sobie na androidzie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+---- Dział: Zarabianie na Telefonie (/Forum-Zarabianie-na-Telefonie-446)
+---- Wątek: CashPirate - dorób sobie na androidzie (/Temat-CashPirate-dorob-sobie-na-androidzie-84455)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - kariolmax - 27-02-2014 18:51

Fajnie temu u góry bo mi zbanowali już drugie konto, chociaż nie korzystałem z VPN.
Dla mnie to Scam już byłaby 3 wypłata a stanąłem na 1 Sad
A w drugim koncie dawaliście inny adres PayPal? czy ten sam co na zbanowanym?


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - Adriano42 - 27-02-2014 19:33

To nie jest żaden SCAM. Wypłacają ciągle, ostatnio wypłacałem 2,5$ nie dalej jak 3 dni temu.


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - darkmatthew - 27-02-2014 20:17

Też wypłaciłem już 2 wypłaty


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - milly93 - 27-02-2014 20:20

A ja mam problem, bo mam tablet i nie wszystkie aplikacje chcę mi instalować. Tak przez ponad tydzień zbieram i mam 1755 punktów, do wypłaty jeszcze daleko.
Wypełniam tylko zadania z pierwszej kategorii po aarki i trial pay nic nie uznają, a w pozostałych dwóch nic nie ma.
Jeśli ma ktoś jakąś poradę jak szybciej uzbierać na minimum, to proszę o pomoc Smile
Niestety na telefonie androida nie mam.


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 27-02-2014 20:36

(27-02-2014 20:20)milly93 napisał(a):  A ja mam problem, bo mam tablet i nie wszystkie aplikacje chcę mi instalować. Tak przez ponad tydzień zbieram i mam 1755 punktów, do wypłaty jeszcze daleko.
Wypełniam tylko zadania z pierwszej kategorii po aarki i trial pay nic nie uznają, a w pozostałych dwóch nic nie ma.
Jeśli ma ktoś jakąś poradę jak szybciej uzbierać na minimum, to proszę o pomoc Smile
Niestety na telefonie androida nie mam.

Oferty z aarki jak zrobisz to klikasz znak zapytania w prawym gornym rogu wybierasz aplikacje podaj swojego meila i wpisujesz przykladowo

Zainstalowalem i otworzylem nie wiecej jak w 24h dostaniesz zalegle pkty z trial playem to samo tylko trzeba zamiast znak zapytania to na dole jak wezmiesz to masz Privacy cos tam i HELP klikasz helpa i wypelniasz tylko ze z trialplaya chca linki aktywacyjne (ankiety) i screeny z gier jak byla odpalona ... : )

(27-02-2014 18:51)kariolmax napisał(a):  Fajnie temu u góry bo mi zbanowali już drugie konto, chociaż nie korzystałem z VPN.
Dla mnie to Scam już byłaby 3 wypłata a stanąłem na 1 Sad
A w drugim koncie dawaliście inny adres PayPal? czy ten sam co na zbanowanym?

tak ja dalem inny email wlasnie po to zeby nie zostac zbanowanym i po 3minutach mialem wyplacone na koncie jak widac wczesniej na screenie Smile


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - kariolmax - 27-02-2014 22:37

Witajcie
Zbyt pochopnie napisałem tamtą opinię Smile
Kontakt perfekcyjny (2 godziny) i odbanowali mi konto.
Czekam właśnie na wypłatę a support powiedział mi, że na początku używałem VmWare (wirtualna maszyna) Jerk Sam o tym zapomniałem ale na szczęście to solidna firma.

P.S: Na poprzedniego maila nie odpisywali dlatego myślałem, że to Scam


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - Adriano42 - 27-02-2014 22:51

To trzeba było się wpierw upewnićSmile


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - pidzej - 02-03-2014 17:01

A więc mam kilka pytań Big Grin bo już jestem w tej aplikacji 3 dzień. co prawda tylko 60% ale jak czytałem prędzej to w weekend pojawia sie mało aplikacji do ściągnięcia, zobacze pozniej. I teraz kilka pytań. Czy aby zarobić więcej musiałbym dorobić do 2,5 dolca i wtedy nowe konto i powtórka? rozumiem że przy zmianie konta VPNem? i mógłby ktoś podać przykładowy email do supportu w sprawach aarki? :>


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - Adriano42 - 02-03-2014 19:30

Nowe konta raczej robić możesz ale nie widzę sensu. Aby zarabiać więcej zdobywaj refy, często zagładaj do aplikacji itd.

Napisz coś sam, kilka słów po Angielski chyba nie jest szczytem Twoich możliwości?


RE: CashPirate - dorób sobie na androidzie - DamianXIX - 03-03-2014 00:42

(02-03-2014 17:01)pidzej napisał(a):  A więc mam kilka pytań Big Grin bo już jestem w tej aplikacji 3 dzień. co prawda tylko 60% ale jak czytałem prędzej to w weekend pojawia sie mało aplikacji do ściągnięcia, zobacze pozniej. I teraz kilka pytań. Czy aby zarobić więcej musiałbym dorobić do 2,5 dolca i wtedy nowe konto i powtórka? rozumiem że przy zmianie konta VPNem? i mógłby ktoś podać przykładowy email do supportu w sprawach aarki? :>

Po 1. Nie nie musisz zakladac nowego konta - jedno urządzenie jedno konto pózniej BAN
Po 2. Za VPN jest BAN więc jak sobie chcesz Smile
Po 3. Nikt Ci meila do supportu nie poda w sprawie arki klikasz znak zapytania wybierasz aplikacje podajesz meila i piszesz zainstalowalem otworzylem w ciagu 24h masz pkty dodane
Po 4. Powodzenia i
Po 5. Czytaj caly temat a nie ostatnie posty to sie więcej dowiesz Smile