Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CPA - na czym polega - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Sieci CPA (/Forum-Sieci-CPA-363)
+--- Wątek: CPA - na czym polega (/Temat-CPA-na-czym-polega-84441)



CPA - na czym polega - dorus02 - 26-01-2014 17:12

Cześć, mógłby ktoś wyjaśnić w skrócie na czym polega zarabianie na CPA? Nie znalazłem takich informacji na tym forum, może źle szukam, oświećcie mnie proszę. Wiem na czym polega PPA, ale chcialbym rownież dodać do zainteresowań CPA Smile


RE: CPA - na czym polega - daniel42na - 26-01-2014 17:15

Cost Per Action - ludzie wykonują akcje za które masz płacone pieniądze.
Np. wypełniają ankiete, aktywują subskrypcje sms, kupują usługe/przedmiot, podają email itp.


RE: CPA - na czym polega - dorus02 - 26-01-2014 17:25

Okej, czyli dostaje link z jakąś ofertą, np z ofertą lokalizacji telefonu poprzez wyslanie smsa, ten link jest przypisany do mnie, naiwni ludzie wpisują numer telefonu płacąc za oferte, a ja dostaje jakiś procent prowizji. Czyli moje zadanie polega na spamowaniu linkami z roznymi ofertami, bo takich linkow ostatnio dość dużo widzialem. Dobrze zrozumialem? Ile jest zysku za jednego złapanego naiwniaka na mój link? (w jakich granicach to oscyluje, bo wiem ze są rózne strony) I jezcze takie słowko, z kotrym się spotkalem, a nie wiem co oznacza, móglby ktoś wyjasnic? To słowko to lead.


RE: CPA - na czym polega - daniel42na - 26-01-2014 17:38

Lead to jest poprawnie wykonana oferta za którą masz zapłacone.

Twoje zadanie to na pewno nie jest szukanie naiwniaków czy spamowanie gdzie sie da.
Nie wszystkie oferty CPA polegają na oszukiwaniu ludzi i naciąganiu ich na koszty.
W CPA mozesz reklamować oferte np. z rejestracją w grze, portalu randkowym, podaniem maila itp. w ogóle nikogo nie naciągając, oczywiście wymaga to odrobiny więcej umiejętności i inteligencji niż pisanie "łał doładowanie za darmo supcio: link" gdzie popadnie.


RE: CPA - na czym polega - dorus02 - 26-01-2014 17:45

Rozumiem, a znasz kogoś kto mógłby zostać moim mentorem? Lub kogoś kto się tym zajmuje? Może Ty byłbyś chętny?


RE: CPA - na czym polega - wojtek1436 - 26-01-2014 18:23

a zachęcanie do rejestracji w grach , to jaka strona oferuje ?


RE: CPA - na czym polega - TastemanPL - 27-01-2014 18:39

Z tego co wiem to nie ma mentorów w CPA?
W sumie dlatego CPA nie jest znane wśród małolatów jak np. Subskrypcje sms Smile


RE: CPA - na czym polega - poczmail - 27-01-2014 18:48

(26-01-2014 18:23)wojtek1436 napisał(a):  a zachęcanie do rejestracji w grach , to jaka strona oferuje ?

Przejrzyj ten temat.


(27-01-2014 18:39)TastemanPL napisał(a):  Z tego co wiem to nie ma mentorów w CPA?
W sumie dlatego CPA nie jest znane wśród małolatów jak np. Subskrypcje sms Smile


Mentorzy mogą być nawet w gptr, tylko pytanie po co. Tongue Jeśli jakiś nowicjusz nie ma krzty kreatywności i przedsiębiorczego myślenia, to nawet najlepszy mentor mu nic nie pomoże. A idea 'mentorstwa' jest tak często rozdmuchiwana do abusrdalnych rozmiarów, w których 'nowy' myśli, że mentor zwyczajnie sam za niego zarobi...a samemu działać to nie łaska.