Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Take a gift - czy zostajecie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Take a gift - czy zostajecie? (/Temat-Take-a-gift-czy-zostajecie-8444)

Strony: 1 2 3


Take a gift - czy zostajecie? - pulun - 10-06-2010 20:34

Co dalej z użytkownikami TAGu? Czy zostajecie do następnego restocku czy może olewacie ten portal? Podzielcie się swoimi opiniami o TAGu i napiszcie czy jeszcze z nim zostajecie. Może ja zacznę:

Według mnie ten pierwszy restock to wielka kicha ale nie po to tyle czasu zbierałem starsy żeby się teraz poddawać, poczekam do następnego restocku i się zobaczy co póżniej.

P.S: Jak umieściłem w złym dziale to proszę o przeniesienie.


RE: Take a gift - czy zostajecie? - cubi - 10-06-2010 20:36

ja zrobie tak jak ty nazbieram jeszcze troche nazbieram starsow i pozniej bede czekal na restoc i jak znowu bedzie taka kicha jak teraz to usune konto Smile


RE: Take a gift - czy zostajecie? - rosa1822 - 10-06-2010 20:38

fucking this shit!!!!!


RE: Take a gift - czy zostajecie? - Dox - 10-06-2010 20:41

szkoda mojego cennego czasu. nie bawię się już w to.


RE: Take a gift - czy zostajecie? - Grabowkers - 10-06-2010 20:47

Zostaję do nastepnego restocku. Jeżeli sytuacja się powtórzy to napewno nie przedłuże elite.


RE: Take a gift - czy zostajecie? - Fifolski - 10-06-2010 20:48

Pulun, na twoją prośbę zostaję do następnego restocku xd


RE: Take a gift - czy zostajecie? - ThePixel166 - 10-06-2010 20:49

NIEEEEEEEE!


RE: Take a gift - czy zostajecie? - rafti - 10-06-2010 20:50

ja tez zostaje do kolejnego restocku mysle (licze na to) ze sie zrehabilituja po wielkiej porazce, miesiace czekania i wielkie gow.o .....jesli ten restock bedzie identyczny delete robieSmile


RE: Take a gift - czy zostajecie? - Wojtas100 - 10-06-2010 20:52

Na tym restocku wygrałem koszulkę jeśli ją otrzymam to zostanę ten jeden restock


RE: Take a gift - czy zostajecie? - Kamix121 - 10-06-2010 20:52

Zobaczę co będzie na następnym restocku jak będzie tak jak na tym to pier**** tą stronkę