Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
jak zaczac zarabiac na ppd? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: jak zaczac zarabiac na ppd? (/Temat-jak-zaczac-zarabiac-na-ppd-84429)



jak zaczac zarabiac na ppd? - szufliko - 26-01-2014 14:10

Co bedzie mi potrzebne? Jakie metody promowania? Ktory serwis wybrac? W zamian zostame refem...
Wink


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - majlo - 26-01-2014 20:23

Co tu dużo pisać teraz najlepiej płacą egofiles catshare i ewentualnie rapidgator przyda sie shell chyba ze bedziesz tylko przez remote uploadowal a promowac to na warezach typu darkwarez, peb exsite itp Smile


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - jasiek07 - 27-01-2014 19:56

i mozna zainwestowac w softy typu poster


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - DeI - 29-01-2014 17:39

(26-01-2014 20:23)majlo napisał(a):  Co tu dużo pisać teraz najlepiej płacą egofiles catshare i ewentualnie rapidgator przyda sie shell chyba ze bedziesz tylko przez remote uploadowal a promowac to na warezach typu darkwarez, peb exsite itp Smile

Na DW masz warmy za remote i nie chodzi mi nawet o takie bezczelne po skruceniu linków też się przyczepili. A opis z własnego szablonu. Nie kopiowałem


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - Pawel Szamotulski - 29-01-2014 21:50

Poster to program do wysyłania postów? Skąd to pobrać?


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - venzer - 30-01-2014 22:17

Ja preferuje trochę inny sposób i współpracuje z turbobit ale jak kto woli. mój wybór hostingu popieram tym że jest to najstabilniejszy serwis nawet Acta go nie ruszyło.
Co do zarabiania to tworzę własne pliki które nie są usuwane po 2 dniach
Gdybyś miał jakieś pytania pisz na pw


RE: jak zaczac zarabiac na ppd? - jasiek07 - 02-02-2014 12:22

(29-01-2014 21:50)Pawel Szamotulski napisał(a):  Poster to program do wysyłania postów? Skąd to pobrać?



pisz do mnie na pw to ci zalatwie 1 na poczatek