Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sfajerowani na facebooku! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sfajerowani na facebooku! (/Temat-Sfajerowani-na-facebooku-84415)



Sfajerowani na facebooku! - majeros - 26-01-2014 11:52

Witam.
Tym razem pokazuję stronę na FB gdzie bardzo często odbywają się konkursy.W tej chwili za każdą własnoręcznie wykonaną pracę możemy otrzymać gadżety od sfajerowanych .Ja wygrałem koszulkę,breloczek,pin duży i mały.Także zachęcam was do brania udziału. Sfajerowani niedługo mają ogłosić nowy konkurs niespodzianke w którym do wygrania na pewno będą wspaniałe nagrody.Jeszcze niedawno do wygrania był samsung galaxy tab 2 i ipod nanoSmile

link: https://www.facebook.com/sfajerowani?fref=ts


RE: Sfajerowani na facebooku! - patryk119b - 26-01-2014 14:11

Coś konkretnego trzeba rysować, czy byle co?


RE: Sfajerowani na facebooku! - majeros - 26-01-2014 18:03

coś o tym że palenie zabija i żeby nie palić.


RE: Sfajerowani na facebooku! - patryk119b - 26-01-2014 18:13

I wysłać im na maila?
Nagrodę można wybrać, czy wysyłają losowo?
do kiedy ten konkurs trwa?


RE: Sfajerowani na facebooku! - Olucha90 - 26-01-2014 19:04

za plakaty, rysunki itp wysyłają zestaw: koszulkę, nalepki (ok. 80), breloczek, 2 piny, torbę płócienną- i to nie jest konkurs tylko po prostu można im wysłać swoje rysunki dot. szkodliwości palenia i oni umieszczają to w swojej galerii.

a od czasu do czasu są konkursy większe gdzie można wygrać coś konkretniejszego typu tablet.


[Obrazek: SAM_2364.jpg]


RE: Sfajerowani na facebooku! - kankosek - 10-02-2014 14:39

Ja wygrałem u nich słuchawki SkullCandy Hesh 2.0 wraz z pinami i vlepami oraz w kolejnym konkursie gadżety takie jak koszulka, torba, piny oraz vlepy. Huh


RE: Sfajerowani na facebooku! - majeros - 10-02-2014 15:47

Kankosek a to już wiem kim jesteśBig Grin


RE: Sfajerowani na facebooku! - kankosek - 11-02-2014 13:25

(10-02-2014 15:47)majeros napisał(a):  Kankosek a to już wiem kim jesteśBig Grin

No kim? I tak mnie nie znasz Big Grin P.S A słuchawki się sprawują bardzo dobrze, o niebo lepsze od HD201, które miałem poprzednio.


RE: Sfajerowani na facebooku! - majeros - 15-02-2014 11:35

Osobiście nie znam ale wiem kto wygrał te słuchawkiBig Grin