Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Chce założyć konto IZZY w mbanku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Banki (/Forum-Banki-237)
+--- Wątek: Chce założyć konto IZZY w mbanku (/Temat-Chce-zalozyc-konto-IZZY-w-mbanku-84413)

Strony: 1 2


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - jasmin - 26-01-2014 19:19

(26-01-2014 15:58)poczmail napisał(a):  Opinia większości na temat tego banku też jest w większości pozytywna, więc myślę, że Twój przypadek to taki bardziej wyjątek od reguły...
Wystarczy poczytać fora czy opinie na fanpage'u mBanku. Miałam się tu przenieść z Citi, ale lektura wystarczająco mnie odstraszyła. mBank ma niezłą taryfę opłat i prowizji, ale jeśli zdarzą się problemy wymagające rozpatrzenia reklamacji przez bank, klient ma pod górkę Smile

I tak, mBankowi zdarzały się złe naliczenia prowizji, np. za kartę, gdy klient spełnił warunki, a pieniądze z konta i tak poszły.

Co nie oznacza, że odradzam. W tym momencie izzy konto jest najlepszą opcją dla młodzieży, lepszej alternatywy nie widzę.


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - pixel21 - 26-01-2014 21:30

Ok dziękuje za wasze opinie i pomoc. Temat do zamknięcia Smile


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - dusigrosz - 26-01-2014 23:02

(26-01-2014 15:58)poczmail napisał(a):  Opinia większości na temat tego banku też jest w większości pozytywna, więc myślę, że Twój przypadek to taki bardziej wyjątek od reguły...

Na pewno mówimy o tym samym banku?

[Obrazek: 2e5p6cl.png]

Gratuluję unikatowego pojęcia większości. Jerk2


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - Jaro070 - 27-01-2014 11:25

(26-01-2014 23:02)dusigrosz napisał(a):  
(26-01-2014 15:58)poczmail napisał(a):  Opinia większości na temat tego banku też jest w większości pozytywna, więc myślę, że Twój przypadek to taki bardziej wyjątek od reguły...

Na pewno mówimy o tym samym banku?

[Obrazek: 2e5p6cl.png]

Gratuluję unikatowego pojęcia większości. Jerk2

Czytałeś te komentarze? Ci ludzie chyba ledwo przebrnęli przez przedszkole.


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - poczmail - 27-01-2014 15:47

(26-01-2014 23:02)dusigrosz napisał(a):  
(26-01-2014 15:58)poczmail napisał(a):  Opinia większości na temat tego banku też jest w większości pozytywna, więc myślę, że Twój przypadek to taki bardziej wyjątek od reguły...

Na pewno mówimy o tym samym banku?

[Obrazek: 2e5p6cl.png]

Gratuluję unikatowego pojęcia większości. Jerk2

Sugeruje się ogólna opinią, rankingami i reputacją banku znaną np. z for, czy portali o tematyce bankowej...zresztą te przytoczone przez Ciebie przykłady wcale nie odnoszą się koniecznie do jakości świadczonych usług - w końcu wygląd serwisu to sprawa raczej drugorzędna, uzależniona od prywatnych gustów i preferencji. Do tego mogę dołożyć jeszcze swoje osobiste doświadczenia z obsługą mBanku, więc generalnie moje zdanie na temat jego działania jest pozytywne. Tongue

P.S Trochę zboczyliśmy w tej dyskusji od głównego wątku tematu. Lol


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - exxthc - 27-01-2014 17:01

te komentarze na profilu mbanku pisza chyba osoby niedorozwinięte umysłowo. Koles pisze ze zeby zmienic limity na karcie musial przebrnac przez kilka stron i nie mogl sie polapac XD Mi to zajelo okolo 2min karty->limity->modyfikuj Nie radze sugerowac sie opiniami tych ludzi co pytaja o byle gowno bo 1szy raz korzystają z komputera Smile


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - DarkKiller - 28-01-2014 16:19

A ja słyszałem, że kasa ginie w mbanku ( forum mbank ). Prawda ?


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - dusigrosz - 28-01-2014 20:59

(28-01-2014 16:19)DarkKiller napisał(a):  A ja słyszałem, że kasa ginie w mbanku ( forum mbank ). Prawda ?

Mi zabrali 25 zł za listę haseł jednorazowych (której oczywiście nie zamawiałem), na szczęście oddali, ale musiałem się trochę natrudzić.


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - Kerak - 28-01-2014 23:38

Mam izzykonto od dwóch lat i przez 319 operacji zero problemów Wink


RE: Chce założyć konto IZZY w mbanku - ventopolska - 29-01-2014 01:48

Polecam konto junior w milenium Smile