Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Trochę wolnej gotówki - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Trochę wolnej gotówki (/Temat-Troche-wolnej-gotowki-84389)



Trochę wolnej gotówki - jkoza - 25-01-2014 22:32

Witam, mam trochę wolnej gotówki, powiedzmy, że do 20K

Interesuje mnie jakaś inwestycja, które będzie zarabiała.
Czekam na wszelakie propozycje

Interesuje mnie również, czy dana osoba będzie się tym zajmowała.


Mam firmę.


RE: Trochę wolnej gotówki - Lesek - 25-01-2014 22:48

Obligacje skarbowe, lokata, inwestowanie na giełdzie(tutaj mogą wypowiedzieć się bardziej obeznani użytkownicy; forex np.) chociaż to wiąże się z ryzykiem, możesz wykupić kilka fanpagów i zarabiać na Facebook'u, allegro, możesz wykupić także jakiś portal internetowy i na nim zarabiać, inwestowanie w kryptowalutę, dozbieraj i inwestuj w nieruchomości.

Tyle co mi przyszło do głowy, większość ryzykowna.

Pozdrawiam


RE: Trochę wolnej gotówki - vankosiara - 25-01-2014 23:01

(25-01-2014 22:48)Lesek napisał(a):  Tyle co mi przyszło do głowy, większość ryzykowna.

Nie ma ryzyka - nie ma dużego profitu, chociaż duże ryzyko =/= duży profit.

Sposóbów na inwestycje jest wiele.
Sądzę, że 20 kapci w nieruchomości się nie opłaca, w tej branży raczej należy operować setkami a nie dziesiątkami tysięcy.


RE: Trochę wolnej gotówki - Resick - 28-01-2014 21:55

(25-01-2014 23:01)vankosiara napisał(a):  
(25-01-2014 22:48)Lesek napisał(a):  Tyle co mi przyszło do głowy, większość ryzykowna.

Nie ma ryzyka - nie ma dużego profitu, chociaż duże ryzyko =/= duży profit.

Sposóbów na inwestycje jest wiele.
Sądzę, że 20 kapci w nieruchomości się nie opłaca, w tej branży raczej należy operować setkami a nie dziesiątkami tysięcy.

20 tysięcy w nieruchomości się nie opłaca ?
Kupujesz mieszkanie na kredyt z wkładem własnym 5 % jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli sobie poradzisz z tematem to masz nieskończony zwrot z inwestycji do końca życia.Wiem,że to upraszczam , ale po prostu trzeba być obytym z tematem Smile
Chodzi oczywiście o wynajmowanie(aktywa) , nie o remont czy budowę i sprzedaż w celu osiągnięcia jednorazowego zysku kapitałowego.


RE: Trochę wolnej gotówki - linoskoczek - 30-01-2014 17:28

(28-01-2014 21:55)Resick napisał(a):  20 tysięcy w nieruchomości się nie opłaca ?
Kupujesz mieszkanie na kredyt z wkładem własnym 5 % jeżeli mnie pamięć nie myli i jeżeli sobie poradzisz z tematem to masz nieskończony zwrot z inwestycji do końca życia.Wiem,że to upraszczam , ale po prostu trzeba być obytym z tematem Smile
Chodzi oczywiście o wynajmowanie(aktywa) , nie o remont czy budowę i sprzedaż w celu osiągnięcia jednorazowego zysku kapitałowego.

No sporo uprościłeś Wink Zależy od lokalizacji - jeśli będzie to mieszkanie w pobliżu uczelni (studenci często szukają takich stancji) to popyt będzie, ale bierz też pod uwagę to, że mieszkańcy mieszkanie niszczą i trzeba je też remontować. Jeśli jest dobra lokalizacja to się opłaci, ale jeżeli to mieszkanie na obrzeżach miasta, to wątpię.


RE: Trochę wolnej gotówki - Resick - 30-01-2014 18:26

Remont można sobie odpisać od podatku ,a jeżeli chodzi o niszczenie to jest kwestia podpisania odpowiednich dokumentów.
Poza tym,to że mieszkanie jest na obrzeżach miasta to nie koniecznie musi oznaczać,że będzie nie rentowne Smile
PEACE Big Grin


Trochę wolnej gotówki - yazir - 20-01-2015 23:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.