Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego (/Temat-Innowacyjna-nisza-dotrzyj-do-kazdego-84375)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - sajmon1990 - 12-02-2014 09:06

delete


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Duxone00 - 12-02-2014 13:07

Lol Big Grin pomysł ogarnięty wystarczy założyć swoją stronę i zrobić przekierowanie na nasz link Wink

A bez przypału jak rozlepić z parę kk nalepek w sklepie prosta sprawa ;p

Spójrz ogłoszenia o pracę sprawdź ile tych większych sklepów typu real czy carrefour ogłasza się iż przyjmie pracowników na rozkładanie towaru w tedy na legalu kleisz nalepki na produkt który wykładasz bądź fejsujesz... co lepsze nawet jak Ci nie wpadnie żaden lead to i tak Ci zapłacą za wyłożenie towaru


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Kede - 12-02-2014 13:31

Cytat:Spójrz ogłoszenia o pracę sprawdź ile tych większych sklepów typu real czy carrefour ogłasza się iż przyjmie pracowników na rozkładanie towaru w tedy na legalu kleisz nalepki na produkt który wykładasz bądź fejsujesz... co lepsze nawet jak Ci nie wpadnie żaden lead to i tak Ci zapłacą za wyłożenie towaru

Dobrze kminisz.

Temat został nieco źle przyjęty. Ale według mnie dobra sprawa. Wystarczą zakładki w gazetach (ulotki). Jak ktoś ma znajomego sprzedawce to myślę, że dałoby coś takiego ogarnąć. Bo tak to wszędzie są kamery w sklepach i nie widzę jakoś tego żeby takie akcje robić bez zauważenia. Skuteczność pewnie będzie marna, pracy trochę ale zawsze jakiś pomysł.


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Yennson - 20-02-2014 16:22

W sumie nie wiem dlaczego mówicie że oszustwo ;/ Z tego co wiem to program z konsolą w Fires nie jest Fake'iem i są nagrody, a poza tym wszystko opisane jest w regulaminie, wiec jak dla mnie taki spam ulotkami w mieście jest całkiem realny. Ja mieszkam w Warszawie to stanę sobię w weekend pod złotymi i porozdaje takie ulotki Big Grin


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - aero2 - 20-02-2014 16:32

@up, raz rozdasz ulotki ale drugi raz już nie, nie będzie dziwne jak nabrani przyjdą z powrotem i obiją ci buzie.beka


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - GGG205 - 21-02-2014 11:27

Skorzystał bym, ale jestem oszczędny i leniwy więc dla mnie takie odpada. Sposób bardzo fajny ja z pewnością bym nic nie wymyślił.


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Squnek - 31-03-2014 22:23

Haha beka ale się uśmiałem już widzę tych typów pod gim-bazą rozdających ulotki do lokalizatora Big Grin Big Grin albo czających się w kiosku na gazetę Big Grin haha A serio to ja też tak zarabiam Big Grin Tylko że wynajmuję helikopter i latam nad dużymi miastami zrzucam ulotki i liczę miliony Big Grin beka