Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego (/Temat-Innowacyjna-nisza-dotrzyj-do-kazdego-84375)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - joefdgod - 27-01-2014 02:27

Fajna opcja dla osób pracujących w kioskach czy gazetowych Jerk


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - prololex - 27-01-2014 06:43

Ja bym te opcje ulepszył o doklejanie ulotek do gier, książek w Empiku, bo tam dużo osób jest zawsze Big Grin


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - sheko12 - 27-01-2014 07:04

Troszke przesada, bezsensu, internet nie wystarczy? chodzić i wciskać kity......a teraz wyobraź sobie gdyby przy tobe pracownik przykładowego marketu sprawdził czy działa, a tu kupa Big Grin więcej kłopotów możesz mieć niż tych pieniędzy Wink


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - suchy0001 - 27-01-2014 08:17

Pomysł może i pracochłonny ale i dla sprytnych.Przestańcie cisnąć autora Big Grin Nikt Wam nie karze tego robić.Ja osobiście spróbuje a koszt niewielki bo arkusz papieru samoprzylepnego 50 kartek kosztuje 10 zł


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Mafesto - 27-01-2014 08:34

Ja również spróbuję. Mam już plan działania, sposób trochę zmodyfikowałem ale myślę, że będzie warto trochę pobiegać Smile


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - szamot - 27-01-2014 13:31

Spoko, tylko mam prośbę, jak pójdziecie do kiosku przyklejcie na brawo girl, jakąś konsole czy lokalizator z moim linkiem chętnie poddam, moja siostra 9 letnia na pewno się nabierze.


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - alizen - 27-01-2014 13:41

Ja znam lepszą nisze:
1.Załóż kilka fanpage
2. nabij 10k like
3. spamuj linkami


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Mafesto - 27-01-2014 14:00

(27-01-2014 13:31)szamot napisał(a):  Spoko, tylko mam prośbę, jak pójdziecie do kiosku przyklejcie na brawo girl, jakąś konsole czy lokalizator z moim linkiem chętnie poddam, moja siostra 9 letnia na pewno się nabierze.
Chętnie przyjmę od Ciebie za to pieniądze. Dobrze, że nie będę biegał po kioskach Wink


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - szamot - 27-01-2014 15:43

(27-01-2014 13:41)alizen napisał(a):  Ja znam lepszą nisze:
1.Załóż kilka fanpage
2. nabij 10k like
3. spamuj linkami
Alizen dobry sposób myślenia Smile Był już gość, który fp założył mc'donalda, powiem Ci że jak pójdziesz jego tokiem myślenia daleko zajdziesz! Smile Jerk2


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Babcia_Irenka - 27-01-2014 15:48

A po co przyklejać? Wystarczy wrzucić tą wlepke tak aby nie wypadła Big Grin