Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego (/Temat-Innowacyjna-nisza-dotrzyj-do-kazdego-84375)

Strony: 1 2 3 4 5


Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - matek697 - 25-01-2014 18:53

A więc tak nasza nisza będzie polegać na tych 2 krokach.
(wpadłem na nią podczas kibelkowego posiedzenia, wtedy mam najlepsze rozkminy).

1.
A więc musimy sobie wybrać grafikę naszego programu z fires.
Musi być ona przyciągająca, najlepiej wykonać coś samemu (taki jakby avatar z opisem).
Dla programu "Twoja Konsola" dobre będzie coś takiego:
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/24/nx/cc/gqycna.jpg

I teraz co dalej?

Wersja dla bogatych i leniwych:
Jak już mamy naszą grafikę (ja tą wyżej zrobiłem "na szybko" na potrzeby poradnika, polecam samemu coś stworzyć ale możecie też użyć mojej) to szukamy w google jakiejś firmy, która wykona naklejki z naszą grafiką (nawet na allegro można znaleźć).
Nie wiem jak cenowo, ale trzeba będzie kilkadziesiąt złotych zainwestować.
Wysyłamy im naszą grafikę, płacimy i czekami na naklejki. Rozmiar tych naklejek zależy od miejsca, w którym będziemy reklamować nasz program.

Wersja oszczędna:
Kupujemy na allegro papier samoprzylepny i jeśli mamy drukarkę to drukujemy sobie sami te naklejki. 10 arkuszy A4 kosztuje 2-3 zł.

Można jeszcze bardziej zaoszczędzić:
Drukujemy (albo jeśli chcemy jeszcze mniej włożyć to prosimy kolege/wujka/drukujemy w szkole u pani z biblioteki) na zwykłym papierze i kupujemy rolkę taśmy miodowej (1-2 zł w papierniczym) i wtedy możemy ręcznie wszystko przyklejać. Nie polecam, gdyż trwałość i jakość takich naklejek jest na marnym poziomie.


2.
Dobra, mamy naklejki co teraz?

Kleimy gdzie się da! Lol
Mi wpadł bardzo fajny pomysł:
Bierzemy whooy tych naklejek i idziemy do sklepu z prasą.
Bierzemy jakąś gazetę z grami (taką nieofoliowaną, jak ma folie to kleimy na folii) i kleimy te naklejki w miejscach gdzie są np. recenzje ps4/xboxa albo reklamy jakieś.
Można również podrukować "wkładki" z reklamą na zwykłym papierze i wrzucamy tylko między strony. Ktoś kto kupi gazetę i znajdzie takie coś to pomyśli, że to redakcja gazety dodała konkurs, konwersja powinna miażdzyć Wink
Z gazet powinna być największa konwersja, ludzie wierzą w to co piszą gazety, oczywiście fajnie by było sobie zrobić kilka grafik z innymi programami i spamować w np. Pani Domu albo Newsweeku lokalizatorem.
Gazetę odkładamy na półkę i idziemy do następnego sklepu.
Oczywiście wszystko robimy tak, żeby nas nie nakryto Tongue

Pamiętajmy, że mamy jeszcze słupy ogłoszeniowe, albo możemy w jakichś lokalach ponaklejać to na drzwiach/sedesach. Ktoś sobie kupkę strzela w macdonaldzie i patrzy przed siebie a tu na drzwiach okazja - WYGRAJ PS4. No i wejdzie w nasz link jak wróci do domu. Polecam zrobić taki plakat + linki do wyrywania (wtedy nacinamy tak żeby każdy sobie mógł oderwać i zabrać do domu - nie zapomni o tym)

WSZYSTKO ROBICIE NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, NIE PONOSZĘ ŻADNYCH KONSEKWENCJI I NIE PŁACĘ ZA WAS MANDATÓW.

Jak już znajdę czas i trochę podziałam to postaram się wrzucić swoje zarobki, pozdrawiam.

PS. Najlepiej założyć swoją domenę np. wygrajps4.pl wtedy bardziej wiarygodniej i łatwiej przepisać z naszej reklamy


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - v3XeR - 25-01-2014 19:11

W sumie dobrze kminisz Wink)
Rep+ leci


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Qwik - 25-01-2014 19:14

Czytałem o kolesiu który na chodniku naklejał banknoty wydrukowane i tam reklama cpa czy czegoś innego.


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - v3XeR - 25-01-2014 19:17

I wyszło coś z tego?


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Qwik - 25-01-2014 20:52

Chyba tak


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - szamot - 26-01-2014 13:48

Wyszło - mandat i sąd za fałszowanie banknotów, i za zaśmiecanie środowiska w tym wypadku chodnika.

A na pomysł odpowiem tyle - facepalm


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - suchy0001 - 26-01-2014 21:15

Ok każdy ma swoje zdanie to i ja się dołączę do dyskusji.Uważam,że pomysł fajny Big Grin Może i są inne i lepsze sposoby i można negować to co kolega nam zdradził ale w gruncie rzeczy takie coś może się sprawdzić Smile


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - Majka - 26-01-2014 21:26

Chciałabym Cię zobaczyć jak się chowasz w sklepie ze stosem naklejek i wlepiasz w gazety Smile

Sam sprawdź czy zadziała i daj nam znać o efektach.

Jak dla mnie pracochłonne a po drugie bałabym się z naklejkami wkradać się na sklepy Lol


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - dsfhaf - 26-01-2014 21:29

Ciekaw jestem jak zareaguje ochrona widząc Cię naklejającego reklamy PP na gry Big Grin
Szczesliwi to oni nie bd a ciekawe na ilu siniakach sie skonczy beka

No ale cóż powodzenia napisz jak sie sprawdza metodaJerk2


RE: Innowacyjna nisza - dotrzyj do każdego - szamot - 26-01-2014 21:44

Śmiesznie będzie jak zrobi naklejek setki pod przykładowo program lokalizator, a Vex na drugi dzien wszystkim program usunię z niewiadomych przyczyn tak jak było z programem doładowan telefona Big Grin Wtedy naklejki na łóżku se bedzie mógł przyklieć, i lodówce. Jerk2