Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-50)
+----- Wątek: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! (/Temat-Restock-Takeagift-Najwieksza-Porazka-Internetu-8437)

Strony: 1 2 3


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - cubi - 10-06-2010 20:56

ja tez na szczescie nie kupowalem kont premium i elite bo chcialem sprawdzic czy to nie jest fake i dobrze zrobilem Big Grin


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - Admin - 11-06-2010 12:50

(10-06-2010 20:56)cubi napisał(a):  ja tez na szczescie nie kupowalem kont premium i elite bo chcialem sprawdzic czy to nie jest fake i dobrze zrobilem Big Grin

madra decyzja.


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - xBlackxK - 11-06-2010 13:18

Ja powiem tak może restock trwał parę sekund ale co wy chcecie, nikt wam nie kazał się tam rejestrować i oczekiwać na Rostock 5 godzin.
Moim zdaniem to ludzie zawinili jak hieny się zachowali, spamowali gdzie popadnie a to Take a gift takie, czy inne a w tego typu stronach chodzi kto pierwszy ten lepszy.
Ja chodź nic nie wygrałem to i tak spróbuje na drugim Rostocku.


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - omisiu - 11-06-2010 13:52

restock trwał przynajmniej 15 sek. Jak widziałem screeny była różnica nawet 17 sek. pomiędzy 19:57.40 a 19:57.57


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - wojkrytyk - 23-11-2011 15:59

witam od wczoraj strona niedziala banda debili usnela strone oszusci k*w mac http://takeagift.pl/

Not Found

The requested URL / was not found on this server. 444444
nie znaleziono
Requested URL / nie został odnaleziony na tym serwerze.

na fb cisza nie odpisują

tekst po polsku ten co powyzej


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - Bolt - 23-11-2011 16:21

TAG to scam od dawna, pozdrawiam, jak już chcesz się bawić w tego typu strony to prizers lub urwijnagrody Smile


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - k4rol - 23-11-2011 16:31

ja juz na tym nie byłem z 6 miesięcy Big Grin a maiłem na koncie 2kk pnk Big Grin i czekałem aż się coś poprawi Big Grin ale nic z tego Big Grin


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - Takahari - 24-11-2011 00:38

Cytat:Moim zdaniem to ludzie zawinili jak hieny się zachowali, spamowali gdzie popadnie a to Take a gift takie, czy inne a w tego typu stronach chodzi kto pierwszy ten lepszy.
A jak się mieli zachować co ??
Liczyłeś, że ludzie będą się zachowywać zgodnie z Savoir-vivre... oO
.


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - marcela - 24-11-2011 19:08

W końcu koniec dziadostwa,
naciągali tylko ludzi na smsy.


RE: Restock Takeagift - Największa Porażka Internetu ! - michal8921 - 03-12-2011 22:17

takeagift to wcale nie jest scam Wink mają chwilowy zastój.