Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Dyskusja o Uploadzie (/Forum-Dyskusja-o-Uploadzie-286)
+--- Wątek: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) (/Temat-Vps-do-PPA-Jesli-tak-to-jaki-i-czy-warto-84348)



Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - fenri95 - 25-01-2014 12:11

Witam czy warto do PPA zainwestować w VPS?Jeśli tak to jaki Smile
Nie mam zbytnio możliwości żeby komputer chodził cały dzien i nabijał mi punkty na Enchanceviews ,SYV czy też U2b..


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - patryk0407 - 25-01-2014 13:57

VPS warto jeśli bawisz się w promowanie na YT i SEO typu GSA itp. Smile
VPS polecam z https://bermanhosting.com/
Sprawne i bardzo dobrze działają, cena tych vps to na miesiąc Smile


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - fenri95 - 25-01-2014 14:00

Ja potrzebuje do promowania yt Smile Pomożesz mi to skonfigurować? 1 raz będe miał doczynienia z VPS


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - patryk0407 - 25-01-2014 14:42

Pomogę Smile


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - matek697 - 26-01-2014 11:42

Ja wziąłem niedawno VPSa z mintshost -> http://mintshost.pl/panel/cart.php?gid=5 "Starter z Windows" za 55 zł. Znalazłem kody zniżkowe 25% i zapłaciłem 40 zł. Najtańszy VPS w BermanHosting po 11.99$ czyli 36zł ma tylko 512 ramu, niewiele zmieścisz programów w tym. 1 gb to minumum, żeby się opłacało coś na nim stawiać. W dodatku na mintshost mają serwery w Poznaniu - szybciej się nadzoruje przez pulpit zdalny niż te z USA (potwierdzone info, poprzednio miałem z photonvps i ciężko się nim kierowało).

Zainwestować jak najbardziej warto, miesiąc wstecz używałem takiego byle jakiego vps za 10$ właśnie z 512 ramu to żałowałem tego zakupu (wyłączał się, mało ramu było i z USA - odradzam photonvps) ale nawet pomimo tego wszystkiego zebrał 30k creditsów na u2b (włączałem jak mi się przypomniało).

Konfiguracja to raczej żaden problem - tak jak ze zwykłym komputerem.
Instalujesz frameworka 4.0 i najnowszego flasha oraz wyłączasz automatyczne aktualizacje i można odpalać u2b, syv czy enhanceviews


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - Edzison - 26-01-2014 18:34

rowniez polecam w minthost


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - fenri95 - 28-01-2014 14:16

Witam kupiłem ten z Minihost.pl Wgrałem Mozille,Flash player,jave i programy Enchance,U2b,SYV. Na enchance filmika nie wyświetli .. pisze tylko "Wystąpił błąd, spróbuj później później.Dowiesz się więcej." Na U2b tak samo.. Ale punkty niby lecą mam tak zostawić?


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - jasiek07 - 28-01-2014 16:17

srednia ta oferta minthosta widzialem lepsze np w axfone od ovh sa juz niezawodne


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - fenri95 - 28-01-2014 20:51

ok Ale ze nie wyświetla filmika tylko ten napis to ma tak pracować?


RE: Vps do PPA? Jeśli tak to jaki i czy warto :) - asiorek - 29-01-2014 19:33

ja wziąłem sobie darmowy na axfone, dość dobrze sie sprawuje szybko chodzi. wiec w lutym sobie chyba zakupie do botów w sam raz Smile Głównie zalezało mi jakiegoś VPS do syv ( czyli win 7 Big Grin i działa xDD )