Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie działania Wordpressa - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Pytanie odnośnie działania Wordpressa (/Temat-Pytanie-odnosnie-dzialania-Wordpressa-84345)



Pytanie odnośnie działania Wordpressa - adek112233 - 25-01-2014 11:16

Siemanko. Zamówiłem wczoraj domenę i hosting. Postawiłem już wszystko na wordpressa i sprawa wyglada tak, ze przykladowo wchodze na tę stronę na komputerze brata albo na swoim telefonie to wszystko pieknie dziala, nawet moge zalogowac sie jako admin. Natomaist jesli chce zrobic to na swoim komputerze, to gdy wpisze adres swojej strony laduje sie on rok i w koncu i albo wywali, ze jest niedostepna albo ledwo sie wlaczy. TO samo z logowaniem do wordpressa. Robi sie to tak powoli, ze kazdy krok musze robic z 10-15 razy.. Wiecie moze jak mozna temu zapobiec ?

Pozdro.


RE: Pytanie odnośnie działania Wordpressa - patryk0407 - 25-01-2014 13:54

Hmm dziwny przypadek aby na komp wolno się ładowała a na kom szybciej. Zazwyczaj na kom wolniej się ładują itp.
Ale ja bym zrobił tak że poszukał w WordPress czegoś, typu antywirusy itp. ze skanował i później zobaczył na koncie hostingowym jakim tam masz czy oni problemu nie mają z tym. Oraz zajrzyj u siebie na konto na hostingu zobacz jak wygląda sprawa z transferem itp.


RE: Pytanie odnośnie działania Wordpressa - adek112233 - 25-01-2014 14:49

@up

Juz probowalem tego co napisales. Najdziwniejsze jest to, ze nawet na komputerze brata wszystko ładnie śmiga, tylko na moim komputerze nie dziala ..


RE: Pytanie odnośnie działania Wordpressa - patryk0407 - 25-01-2014 15:01

To Ty masz coś nie tak z kompem, proponuje format Smile A jak nie chcesz to cclenaer, defragmentacja dysku, skanowanie antywirem i jazda Smile


RE: Pytanie odnośnie działania Wordpressa - adek112233 - 25-01-2014 16:21

@up

Ale czytaj uważnie Tongue Mówie, ze tylko wlasnie ta strona mi nie dziala. Wszystko pozostale ladnie smiga. Kazda inna strone normalnie wlaczam w czasie sekundowym :/