Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek:
Poradnik
U2bviews od podstaw - poradniki na youtube (/Temat-U2bviews-od-podstaw-poradniki-na-youtube-84335)



U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 25-01-2014 04:23

U2bviews - Lekcja 1 - Jak zrobić konto? / Jak się zarejestrować? [Prosty poradnik HD]





RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 25-01-2014 15:45

U2bviews - Lekcja 2 - Jak zbierać kredyty/punkty? Instalacja i konfiguracja [Prosty poradnik HD]





RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - toonwie - 25-01-2014 16:08

Ja mam problem taki, że jak zostawię komputer na 1h to wyskakują mi błędy jakieś z flashem i earn się zawiesza wie może ktoś dlaczego???


RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 26-01-2014 12:21

U2bviews - Lekcja 3 - Jak promować filmiki youtube? Czyli viewsy, lajki, suby, favy, commenty. [Prosty poradnik HD]





RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 27-01-2014 11:26

U2bviews - Lekcja 4 - Jak poradzić sobie z błędem Fav/Likes/Subs/Comments [Prosty poradnik HD]





RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - alizen - 27-01-2014 13:11

Czy ten program wgl nabija wyświetlenia? Ostatnio dałem 4k fast views do filmiku i nie było widac zeby wgl cos przybywało


RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 27-01-2014 21:26

(27-01-2014 13:11)alizen napisał(a):  Czy ten program wgl nabija wyświetlenia? Ostatnio dałem 4k fast views do filmiku i nie było widac zeby wgl cos przybywało

Mi nabija wyświetlenia, lecz ten program bardziej jest przystosowany do lajków i komentarzy, wyświetlenia nabija ale wspomagam się SYV oraz hitleap


RE: U2bviews od podstaw - poradniki na youtube - dondoonsie - 28-01-2014 11:46

U2bviews - Lekcja 5 - Jak poradzić sobie z błędem przy dodawaniu filmików? Błąd przy dodawaniu filmikó do promocji. [Prosty poradnik HD]

Oto błąd:
"Sorry, we can not add this video to our system because of a YouTube Error. The error is: Syndication of this video was restricted. "