Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka (/Temat-Robert-Lewandowski-oskarzony-o-pobicie-17-latka-84325)

Strony: 1 2


Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - Magnus - 24-01-2014 22:09

[Obrazek: robert-lewandowski-z-ochroniarzem_18006980.jpg]

Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka


Niemiecka policja wszczęła w piątek śledztwo przeciwko piłkarzowi Robertowi Lewandowskiemu. Reprezentant Polski został oskarżony o pobcie 17-latka, który dzień wcześniej wraz z grupą kolegów prowokował napastnika Borussii Dortmund pod jego domem.
gwizdek24.se.pl


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - ganikus - 24-01-2014 22:11

to już wczoraj o tym trąbili


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - demi12125 - 24-01-2014 22:11

jeśli to prawda, to dobrze zrobił Robert


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - daniel42na - 24-01-2014 22:12

Co to za pobicie "pod jego domem", cwaniak wchodzi na czyjeś podwórko to niech liczy się z odstrzeleniem Lol


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - demi12125 - 24-01-2014 22:13

a z drugiej strony to Lewandowski już nie ma ochrony ? :>


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - v3XeR - 24-01-2014 22:15

Śmieszą mnie osoby z Niemiec... Big Grin
Słyszałem, że dziecko naskarżyło Policji na swoją matkę bo kazała mu posprzątać


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - Nicktim - 26-01-2014 05:44

"Dzisiejsza sytuacja pod moim domem zmusza mnie żeby zareagować, zanim media zrobią kolejną sensację. Nie zamierzam żadnych 17-letnich, odważnych w grupie chłopaków uczyć kultury, ale nie pozwolę na obrażanie mnie i mojej rodziny. Jednocześnie dementuję, że użyłem przemocy wobec osób, które jawnie naruszyły moją prywatność. Mam nadzieję, że to odosobniony przypadek i przez całą rundę wiosenną będę mógł skupić się tylko i wyłącznie na grze dla BVB!

Die heutige Situation an meinem Haus zwingt mich zu reagieren, bevor die Medien eine Sensation daraus machen möchte ich mich selber dazu äußern.

Ich habe nicht vor 17 Jährige Teenanger die nur in einer Gruppe Stark sind benehmen bei zu bringen, aber ich lasse es nicht zu mich und meine Familie zu beleidigen.

Gleichzeitig möchte ich feststellen und klar sagen , dass ich keine Gewalt gegen die Personen die meine Privatspähre verletzt haben angewendet habe.

Ich hoffe, es ist und bleibt ein Einzelfall und ich kann ganz in Ruhe die Rückrunde Spielen und mich ausschließlich auf Borussia konzentrieren."

Źródło: https://www.facebook.com/LewandowskiFanPage


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - Yogii - 26-01-2014 11:34

ja pier........
następna tania sensacjafacepalm


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - patryk0407 - 26-01-2014 11:42

szybki skok popularności Lol


RE: Robert Lewandowski oskarżony o pobicie 17 latka - infokasa - 12-06-2014 12:04

Pewnie gość był przebrany za futbolówkę Wink