Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Camtasia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Camtasia (/Temat-Camtasia-84310)



Camtasia - dawkos23 - 24-01-2014 18:09

Mam intro - oddzielnie video (MP4) i muzyke (MP3) jak to wgrac do Camtasii 8 do filmiku z pulpitu? Tak krok po kroku jesli mozna Smile


RE: Camtasia - milly93 - 24-01-2014 18:39

Klikasz na import media, wybierasz swoje intro i plik mp3. Pojawią ci się na białym polu.

Na dole w track1 masz swój filmik z pulpitu, klikasz na niego i przeciągasz tak, żeby przed nim zrobiło się miejsce.
Z białego pola przeciągasz intro w to wolne miejsce przed twoim filmikiem. Intro już masz. Łapiąc za końcówke, możesz dowolnie rozciągać je w czasie.

Teraz mp3. Klikasz na + nad track1, pojawia ci się track 2, w to miejsce przeciągasz swój plik mp3. Możesz tak samo dowolnie przesuwać je w czasie.
Najlepiej żeby mp3 było takiej długości jak filmik.

W razie jakichś pytań pisz, postaram się odpowiedzieć.


RE: Camtasia - dawkos23 - 24-01-2014 19:49

(24-01-2014 18:39)milly93 napisał(a):  Klikasz na import media, wybierasz swoje intro i plik mp3. Pojawią ci się na białym polu.

Na dole w track1 masz swój filmik z pulpitu, klikasz na niego i przeciągasz tak, żeby przed nim zrobiło się miejsce.
Z białego pola przeciągasz intro w to wolne miejsce przed twoim filmikiem. Intro już masz. Łapiąc za końcówke, możesz dowolnie rozciągać je w czasie.

Teraz mp3. Klikasz na + nad track1, pojawia ci się track 2, w to miejsce przeciągasz swój plik mp3. Możesz tak samo dowolnie przesuwać je w czasie.
Najlepiej żeby mp3 było takiej długości jak filmik.

W razie jakichś pytań pisz, postaram się odpowiedzieć.

Dzieki Ci bardzo, intro (mp4) weszło ale po kliknięciu import media i probie wgrania mp3 wyskakije taki komunikat http://screenshooter.net/6425640/hxoonuf

a i gdzie mozna przyciac mp3? Bo mam dluzsze niz intro (a to jest tylko pod intro) Smile w trakcie dalszej czesci filmiku bedzie inna muzyka/

Jeszcze raz dzieki, pozdro Smile


RE: Camtasia - kuleczka91 - 24-01-2014 19:55

W AudaCity skrócisz utwór


RE: Camtasia - dawkos23 - 24-01-2014 20:02

http://www76.zippyshare.com/v/90274607/file.html ten komunikat po probie wgrania mp3 Smile


RE: Camtasia - milly93 - 24-01-2014 20:38

według mnie pliki mp3 i mp4 się ze sobą "gryzą". Spróbuj przekonwertować mp3 na np format wave i sprawdź czy zadziała. Ewentualnie możesz spróbować w drugą stronę i zrobić konwersje mp4 do np. avi i zostawić przy tym mp3.


RE: Camtasia - Scoobyx - 25-01-2014 14:01

Można w camtasii normalnie skrócać muzykę. Po prostu klikasz na linię końcową, na "timeline" i przesuwasz odpowiednio w lewo.


RE: Camtasia - dawkos23 - 25-01-2014 19:40

(24-01-2014 20:38)milly93 napisał(a):  według mnie pliki mp3 i mp4 się ze sobą "gryzą". Spróbuj przekonwertować mp3 na np format wave i sprawdź czy zadziała. Ewentualnie możesz spróbować w drugą stronę i zrobić konwersje mp4 do np. avi i zostawić przy tym mp3.

A gdzie najlepiej przekonwertowac? Smile


RE: Camtasia - milly93 - 25-01-2014 20:23

nie mam teraz dostepu do komputera, ale tak z glowy to polece Audacity.
Jak nie chcesz nic instalowac, to sa dostepne stronki online do konwersji plikow. Poszukaj w google.
A przy konwersji wybierz najwyzsza jakosc dzwieku.

brak polskich znakow-telefon.


RE: Camtasia - dawkos23 - 26-01-2014 23:02

Juz mi wszystko smiga tak jak chcialem dzieki Smile