Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Reset punktów i utrata Z-Lista - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Reset punktów i utrata Z-Lista (/Temat-Rozwiazane-Reset-punktow-i-utrata-Z-Lista-8431)



[Rozwiązane]Reset punktów i utrata Z-Lista - Sergio - 10-06-2010 17:49

siema
lockerz powstał w marcu rok temu
czy komuś wyzerowało już punkty?


RE: Reset punktów i utrata Z-Lista - Kicha - 10-06-2010 17:55

Mysle ze nikt stad nie ma jeszcze konto rok albo dluzej nawet. Bo pisali ze nowym uzytkownikow (gdzie tak czytalemTongue) Nawet dluzej niz rok zostawiaja


RE: Reset punktów i utrata Z-Lista - Tech - 10-06-2010 17:56

Z tego co wiem to Lockerz na początku dostępne było tylko dla USA, a gdzieś chyba w sierpniu/wrześniu ruszyli międzynarodowo.

PS. Przeczytaj ten temat: http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=6816 bo to nie jest tak, że ci od razu wszystkie PTZ przepadają Wink


RE: Reset punktów i utrata Z-Lista - Lubelak - 11-06-2010 06:15

a mam pytanie jeżeli 1 września miałem 500ptz
a w tym roku je wydałem to co nie odejmą ?


RE: Reset punktów i utrata Z-Lista - Tidus - 11-06-2010 13:23

@Lubelak
Zalezy za ile ptz wykupiles bo to idzie tak ze najstarsze punkty schodzą więc:
Jezeli 1 września miałeś juz 500ptz ,a zamowiles rzecz za np. 800 ptz to zaczną schodzić Ci punkty dopiero tego dnia którego zdobyłeś 801 punkt rozumiesz?A jezeli rrzecz była za 400 ptz to punkty zaczną Ci się odejmować od czasu kiedy zdobyłeś 401ptz


[Rozwiązane][Rozwiązane]Reset punktów i utrata Z-Lista - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.