Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) (/Temat-FireCenter-antyfraud-pilna-ankieta-84288)

Strony: 1 2 3 4


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Zarobiony_Koles - 25-01-2014 11:31

AAA mogę starać się o podwyżkę? Żeby mi chociaż 2 zeta za leda wychodziło ;P

Aaa i mogę wklejać moje zarobki do tematu o zarobkach w firecash?


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - hunterpl444 - 25-01-2014 12:02

kurcze mnie ciekawi konwersacja, bo może być tak że zaliczając więcej leadów wyjdzie się bardziej do przodu. Macie już jakieś wyniki. A co z usługa lokalizacyjną telefonu zostanie wprowadzona ? I jak na chwilę obecną działa system naliczania leadów ? I kiedy dojdzie czwarty operator ,, Orange''? Czy w download będzie można dodawać nazwy plików ile waży itp ?


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Zarobiony_Koles - 25-01-2014 12:13

Mi tam dopiero 2 leady, trochę słabo Sad


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - FireMedia - 25-01-2014 12:27

(25-01-2014 12:13)Zarobiony_Koles napisał(a):  Mi tam dopiero 2 leady, trochę słabo Sad

w sprawie negocjacji stawki pisz na 3233785.
Mozesz wklejać


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - MartinS - 25-01-2014 12:48

(25-01-2014 12:02)hunterpl444 napisał(a):  kurcze mnie ciekawi konwersacja, bo może być tak że zaliczając więcej leadów wyjdzie się bardziej do przodu. Macie już jakieś wyniki. A co z usługa lokalizacyjną telefonu zostanie wprowadzona ? I jak na chwilę obecną działa system naliczania leadów ? I kiedy dojdzie czwarty operator ,, Orange''? Czy w download będzie można dodawać nazwy plików ile waży itp ?


Zaliczanie leadów, które nie przynoszą zysków jest bezsensu, ponieważ i tak zostałyby cofnięte. Oferta LOKALIZATOR jest już wprowadzona. Lead jest naliczany, gdy użytkownik zapisujący się do subskrypcji jest obciążony. Na Orange czekamy z niecierpliwością. Mają jakieś problemy z 'dojściem do siebie' po nowym roku. Do końca miesiąca powinien już być komplet operatorów.
Co do zmiany nazwy plików oraz ich wagi, na chwilę obecną, w FireCPA nie planujemy takiej opcji. Prawdopodobnie na przestrzeni kolejnego miesiąca wprowadzimy oddzielną platformę, w której będzie takowa możliwość.


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - hunterpl444 - 25-01-2014 15:05

(25-01-2014 12:48)MartinS napisał(a):  
(25-01-2014 12:02)hunterpl444 napisał(a):  kurcze mnie ciekawi konwersacja, bo może być tak że zaliczając więcej leadów wyjdzie się bardziej do przodu. Macie już jakieś wyniki. A co z usługa lokalizacyjną telefonu zostanie wprowadzona ? I jak na chwilę obecną działa system naliczania leadów ? I kiedy dojdzie czwarty operator ,, Orange''? Czy w download będzie można dodawać nazwy plików ile waży itp ?


Zaliczanie leadów, które nie przynoszą zysków jest bezsensu, ponieważ i tak zostałyby cofnięte. Oferta LOKALIZATOR jest już wprowadzona. Lead jest naliczany, gdy użytkownik zapisujący się do subskrypcji jest obciążony. Na Orange czekamy z niecierpliwością. Mają jakieś problemy z 'dojściem do siebie' po nowym roku. Do końca miesiąca powinien już być komplet operatorów.
Co do zmiany nazwy plików oraz ich wagi, na chwilę obecną, w FireCPA nie planujemy takiej opcji. Prawdopodobnie na przestrzeni kolejnego miesiąca wprowadzimy oddzielną platformę, w której będzie takowa możliwość.

Dziękuję za wyczerpująca odpowiedź. Chciałbym zwrócić uwagę według mnie to problem, przy wyborze operatora obok mamy kółka które po kliknięciu delikatnie się zaznacza jego okrą na czarno bardzo słabo jest to widoczne. Czy była by możliwość np żeby ten okrąg przy wyborze wypełnił się kolorem np. pomarańczowym w tedy użytkownik ma 100% pewności że klikną odpowiednio.


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - malpa2 - 25-01-2014 16:05

Jakie są tu stawki za leada?