Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) (/Temat-FireCenter-antyfraud-pilna-ankieta-84288)

Strony: 1 2 3 4


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - elo13 - 24-01-2014 18:48

mi wpadl 1 lead z doladowan Lol mam pytanie, ktos moze mentoruje? (diq? Lol ) w firecenterze?


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - MartinS - 24-01-2014 19:05

FireCenter to reklamodawca udostepniajacy oferty dla FireCPA i FireCash. Na razie wszystko jest w fazie testów.


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - elo13 - 24-01-2014 19:07

to niech bedzie inaczej, czy ktos w firecpa mentoruje pod oferty z firecentra?


Odp: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - patryk0407 - 24-01-2014 19:37

Diqution pewnie Wink

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Diqtion - 24-01-2014 21:38

Jeżeli już to Diqtion i nie, na razie pomagam dalej tylko w FireCash.


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - elo13 - 24-01-2014 23:46

to wszystko jasne Wink planujecie ta stawke podwyzszyc? z tego co pamietam, to kiljan zapowiadal, ze stawka wejsciowa to mial byc 1$

@pytanie jeszcze jak ustawic swoje dane w pobieraniu plikow?


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - hunterpl444 - 25-01-2014 01:16

Myślałem że będzie wielkie boom a tu d..... Konkurencja na każdym kroku lepsza


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - FireMedia - 25-01-2014 01:40

(24-01-2014 23:46)elo13 napisał(a):  to wszystko jasne Wink planujecie ta stawke podwyzszyc? z tego co pamietam, to kiljan zapowiadal, ze stawka wejsciowa to mial byc 1$

@pytanie jeszcze jak ustawic swoje dane w pobieraniu plikow?

Stawki zostały zwiększone pod koniec dnia. Na razie jest to niewielka podwyżka, ale lepszy rydz niż nic.
Tak jak mówiłem od początku - my kalkulujemy wszystko biznesowo, ponieważ nie chcemy aby którykolwiek z naszych projektów zamiast dochodu stawał sie "kulą u nogi".
Oczywiście można negocjować z nami indywidualnie nawet przed tymi 2 tygodniami, które daliśmy sobie jako test.
Na tę chwilę pomimo braku jednego operatora, konwersja jest miłym zaskoczeniem.


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - elo13 - 25-01-2014 01:47

na 2 pytanie nie odpowiedziales, jak ustawic nazwe i rozmiar pliku? te negocjacje to od ilu leadow? no blagam, zwiekszyliscie stawke o 0.06, badzmy powazni Smile


RE: FireCenter - antyfraud (pilna ankieta) - Bolt - 25-01-2014 01:51

to nie zarabiaj koleżko a potem płacz że ci jakiś fires czy inni nie wypłacili tysiąca czy dwóch Smile