Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TylkoWsieci - regularne zarabianie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: TylkoWsieci - regularne zarabianie (/Temat-TylkoWsieci-regularne-zarabianie-84282)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 01-02-2014 23:46

Serwis adf.ly zrobił dzisiaj niespodziankę swoim partnerom i rozliczył miesiąc styczeń nawet przed czasem Smile

W ub. miesiącu udało mi się zarobić:
[Obrazek: j3SIBeo.png]

Od początku swojej przygody z tym serwisem zgromadziłem $530.19.


adf.ly wśród skracaczy linków to naprawdę solidna firma. Polecam wszystkim.


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - Pole - 02-02-2014 10:05

Gdzie wstawiasz Linki adfly ? Na swojej stronie czy nie ?


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 02-02-2014 11:35

(02-02-2014 10:05)Pole napisał(a):  Gdzie wstawiasz Linki adfly ? Na swojej stronie czy nie ?

Tak, korzystam z ruchu na własnych stronach. Z tego co wiem, mało który administrator pozwala na wrzucanie u siebie ukrytych linków.


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 08-02-2014 21:15

1/7 luty 2014

W lutym dotyka mnie drastyczny spadek skuteczności programu download w sieci freebiz. Na szczęście mam zapewnienie, że już ponoć w najbliższym tygodniu zmieni się szata graficzna tego programu oraz subskrypcje. Oby tak się stało bo aktualnie jest b. źle.

W lutym w freebiz zarobiłem póki co 799 PLN, jednak często powierzchnię reklamową zastępowałem innymi programami. W programie god.com.pl, który za jedną aktywację płaci aż 15 PLN zgromadziłem 180 PLN.

Straty minimalizuje uploadem plików. Dodane.pl to średni zysk 10 PLN, qkup.net mniej, gdyż ok. 1 $. W ostatnich dniach z każdego z tych hostingów odebrałem wypłaty.

To z dodane.pl
[Obrazek: dodane-luty-1024x110.jpg]

Z qkup.net na WebMoney wpłynęło 21,09 $.


Aktualne stany kont w skracaczach linków, z których korzystam wygląda następująco:

adf.ly – 9.38368 $
shorte.st – 21.42834 $
bc.vc – 8.37266 $

Sieć cpm24.pl dała mi zarobić 77.46 PLN, natomiast linki tekstowe z linktogame.com 77.80 PLN.

Czekam na polepszenie sytuacji w freebiz oraz wprowadziłem kilka zmian na stronach, jeśli chodzi o emisję reklam. O skutkach będę informował.

Pełny raport do zobaczenia na:
http://tylkowsieci.pl/raport-17-luty-2014/


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - alizen - 08-02-2014 22:40

Nie lepiej używać jednego skracacza który ma największe stawki?


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 20-09-2014 14:14

Powracam z prowadzaniem dziennika.

Za wiele się nie zmieniło od ostatniego czasu. Dalej te same formy zarobku, tyle, że może stron więcej i kilka FP (na których na razie nie zarabiam).

Aktualnie testuję skracacz linków LinkShrink.net i aktualnie statystyki prezentują się tak:

[Obrazek: 3oWpzMU.png]

Ogólnie polecam wszystkim, jeśli szukacie DOBREJ konkurencji dla tych bardziej znanych.

Tutaj opisałem go nieco szerzej:
http://tylkowsieci.pl/linkshrink-net-nowy-skracacz-linkow/


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - fato - 20-09-2014 23:28

powodzenia


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - BabciaSamoZlo - 21-09-2014 00:43

Co to ten serwis dodane.pl? Wypłaciłeś kiedyś z niego pieniądze? Piszą w necie, że to jest scam :/. Chętnie bym z niego skorzystał tylko coś dziwnie to wygląda my zarabiamy, a oni nie xD.


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 22-09-2014 17:02

(21-09-2014 00:43)BabciaSamoZlo napisał(a):  Co to ten serwis dodane.pl? Wypłaciłeś kiedyś z niego pieniądze? Piszą w necie, że to jest scam :/. Chętnie bym z niego skorzystał tylko coś dziwnie to wygląda my zarabiamy, a oni nie xD.

dodane.pl to serwis do uploadu plików. Po krótkiej przerwie wznowili swój PP i płacą za pobieranie. Dużo mniej niż wcześniej, ale... płacą. Minimum do wypłaty 100 PLN. Aktualnie mam 98 więc w tym tyg zlecam i dam znać czy są wypłacalni.


Obiecywałem pochwalić się pierwsza wypłatą z linkshrink.net

Jeszcze ciepła, zlecona wczoraj, wypłacona... przed chwilą.

[Obrazek: 5cmoHJj.jpg]

Polecam wszystkim ten skracacz. Dobre stawki, błyskawiczne wypłaty, dobry support. Załóż konto -> Linkshrink.net

Z chęcią udzielę odpowiedzi na Wasze pytania. Zapraszam.


RE: TylkoWsieci - regularne zarabianie - xsebax - 20-10-2014 12:47

Witajcie,

Wielu z Was zarabia korzystając ze skracaczy linków. Potwierdzam, że to naprawdę dobrze dochodowe serwisy. Aktualnie jeden z polskich serwisów kusi atrakcyjną stawką 7 PLN za 1k wejść. Postanowiłem sprawdzić czy ta kwota jest naprawdę taka atrakcyjna... Myślę,że wynik Was zaciekawi Wink

Sprawdź sam czy uwal.pl to naprawdę taki atrakcyjny skracacz na rynku.

http://tylkowsieci.pl/232/


A tutaj dowód, że na skracaczach można dobrze zarabiać.

[Obrazek: wNce1Kq.jpg]