Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak nazywa się ta gra na androida - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak nazywa się ta gra na androida (/Temat-Jak-nazywa-sie-ta-gra-na-androida-84254)



Jak nazywa się ta gra na androida - mikolaj90 - 23-01-2014 18:26

Siema. Szukam gry na androida gdzie stawiało się różne wieże, można było je ulepszać i nadciągały coraz większe ataki. Kojarzycie może tą grę ? Pozdro


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - Qwik - 23-01-2014 18:28

Takich gier jest tysiące.Są to gry z gatunku tower defense.Podaj więcej szczegółów.


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - mikolaj90 - 23-01-2014 18:47

Dokładnie tak nie pamiętam ale jedyne co mogę powiedzieć o tej grze to to, że była mapa, na niej trasa gdzie stawiało się różne wieże itp., można było je ulepszać a gdy wszystko rozstawiliśmy na mapie to dawało się start i nadciągały różne "wojska" i trzeba było przetrwać Smile


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - jakahwala - 23-01-2014 18:51

myślałam ze chodzi ci o tower blox ale to chyba nie bardzo


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - Stworkowaty - 23-01-2014 18:56

Mikołaj, jest 9553295239 tych gier na Androida...


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - nitram - 23-01-2014 18:57

Tower defense, tnt hd, rozne są


RE: Jak nazywa się ta gra na androida - mikolaj90 - 23-01-2014 18:59

To jeszcze inna gra niż Tower Defence :/ Nie wiem co mogę jeszcze o niej powiedzieć...

@EDIT

Gra znaleziona, jej tytuł to "Defense Zone" Smile Mimo to dziękuje za odpowiedzi i zaangażowanie Smile