Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdobywanie poleconych w ojooo.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zdobywanie poleconych w ojooo.com (/Temat-Zdobywanie-poleconych-w-ojooo-com-84253)



Zdobywanie poleconych w ojooo.com - b2neobux - 23-01-2014 18:16

Witam, jako że mam już koto na ojooo.com i wykupuję refferali to mam pytanie co do bezpośrednio poleconych.

Jakie są najefektywniejsze metody ?
Jak chodzi o ojooo.com rozumiem , że jest już rozreklamowany jak to z takimi buxami bywa. Z drugiej strony nie chcę inwestować w jakiś mało znany bux a potem stracić jak serwis upadnie.

Jakie macie konwersje ze stron głównych (reflink na str.główną)?
Gdzie się najlepiej reklamować ?
Czy warto inwestować w fixed-ads-y ?
Czy reklama poprzez adgrid jest dobra ?

Czy będzie lepiej jak "strzelę" jakiegoś ładnego landing-page'a (squizze page'a) i będę to reklamował zamiast standardowej strony głównej.
O jakich konwersjach mówimy ?

Czy jest dobrym pomysłem reklamowanie na bux-ach poradnika dotyczącego zarabiania, pozyskiwania refferali itp.
Ciekawi mnie jaka jest konwersja dla jakich stawek za poradnik.


Dodam, że raz kupiłem poradnik za 5$ na "spróbę" żeby zobaczyć czy znajdę tam coś "wartościowego"

Na koniec dodam, że dysponuję budżetem inwestycyjnym ok 1000zł/miesiąc.

Pozdrawiam SmileJerk


RE: Zdobywanie poleconych w ojooo.com - mks22 - 24-01-2014 15:28

U mnie najlepiej się sprawdza wykuwanie reklamy w innych buxach w postaci wyświetleń bannera Smile Szczególnie dobre wyniki osiągam w buxach, które oferują wstawienie bannera na dany okres Smile Efekty są takie, że obecnie mam już prawie 250 poleconych bezpośrednich Smile


RE: Zdobywanie poleconych w ojooo.com - b2neobux - 24-01-2014 16:42

a klikają jak szatan czy tak cienko z nimi xD ?


RE: Zdobywanie poleconych w ojooo.com - mks22 - 24-01-2014 16:51

To już bardzo różnie niestety. Każdego dnia mogę jednak liczyć na to, że co najmniej 30 z nich obejrzy reklamy, zdarza się i ponad 40 Smile Zdarzają się tacy, którzy klikają ponad 100 reklam każdego dnia, a są też tacy, którzy po rejestracji nie są już w ogóle aktywni.


RE: Zdobywanie poleconych w ojooo.com - b2neobux - 24-01-2014 18:45

jak myślisz warto na dr.clixie wykupić 1 000 000 wyświetleń bannera za 25$ bo jest promocja.
Banner kierować ma na ojooo.com czy może na np: http://artcash.weebly.com/
Jak myślisz gość ma z takiej stronki lepsze konwersje ?


RE: Zdobywanie poleconych w ojooo.com - sbgorka - 27-02-2014 21:08

JA dałem reklame na AdHitProfits i chyba boty to wyklikały.
Gdzieś czytałem, że goście dają swoje reklamy najczęściej na
nowych buxach, największy szał.
Ja dla własnej satysfakcji robie screeny z dziennych zarobków.