Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam 9 nisz pod Francję - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam 9 nisz pod Francję (/Temat-Sprzedam-9-nisz-pod-Francje-84250)



Sprzedam 9 nisz pod Francję - patryk0407 - 23-01-2014 16:53

1.Nazwa przedmiotu : Nisze pod Francję
2.Opis przedmiotu :Witam. Sprzedam listę 9 nisz pod Francję, które są na topie i mają popyt. W google trends cały czas rosną.
3.Zdjęcia :
4.Kontakt : PW
5.Cena :7zł Sprzedaje tylko 4/7 sztuk by za dużej konkurencji nie było
6.Sposób zapłaty za przedmiot :PayPal, przelew


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - daniel42na - 23-01-2014 18:36

RECENZJA:
Dostałem 9 nazw nisz, moim zdaniem nie można nazwać ich "pod Francje" tylko dlatego że napisane jest gratuit/telecharger/...
Nisze są na cały świat i popyt jest na całym globie, promowanie ich na Francje oczywiście przyniesie lepszy efekt ale to inna para kaloszy Wink

Spośród nich 1 nisza to nie nisza, 2 dublują się w jedną - więc zostaje ich 7.
Dodatkowo jedna z nich jest zakazana przez serwisy CPA i reklamodawców, nie radze tego promować.
Większość z nich jest już popularna od dłuższego czasu, z dużym popytem ale i z dużą konkurencją.
Zostaje 6 nisz z czego 4 są dość dobre i warte uwagi ale promując je musimy liczyć się ze wspomnianą wcześniej konkurencją i przyłożyć się troszke bardziej Wink



RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - patryk0407 - 23-01-2014 19:26

no tak, sprzeczać się nie będę, jednak przy dobrze słów kluczowych i tagów pod Francję można osiągnać fajne rezultaty Smile
Dodatkowo cena jest nie duża


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - Zarobiony_Koles - 23-01-2014 21:20

To ile za te wsztystkie nisze?
Można kupić tylko 4 albo 3? Chodzi mi o te lepsze ;P


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - patryk0407 - 23-01-2014 21:35

Tak, pisz na PW Smile


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - Zarobiony_Koles - 23-01-2014 21:44

Kupione, polecam sprzedawce, ugodowo!
Co do towaru to umowa na pw była inna a jeszcze lepiej dostałem ;P
Dzięki stary, za nic dałeś mi niszę ;P Teraz to tylko to jakoś rozpromować! POLECAM!!!


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - asiorek - 23-01-2014 22:25

ja zakupiłem. hmm ocena, jest wolny kraj mam prawo głosu. Narzekać nie mogę, ale zadowolony tez nie jestem. Nisze sa dobre jak napisał Daniel w recenzji, ale maja spora konkurencję, mało tego 2 nisze można było znaleźć również w paczkach bodka . Jak też wspomniał Daniel, nisze są ogólnokrajowe, że tak to ujme , czyli nie możemy zaliczać tego tylko pod francje bo wystarczy podmienić słowo pobierz i tyle Wink dla początkujących nie wiem czy się nada Wink ale no próbować warto Smile

Dzięki za transakcję !


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - patryk0407 - 23-01-2014 23:16

Oczywiście kazdy ma swoje zdanie. Szanuję to, jednak nie każdy kupowa od bodka paczki, wieco o tym oraz to że każda nisza ma jakoś konkurencję, mniejszą czy większą ale ma Smile


RE: Sprzedam 9 nisz pod Francję - fenri95 - 27-01-2014 22:26

Kupiłem te nisze i powiem że warto. Polecam Smile


Sprzedam 9 nisz pod Francję - surfer0700 - 28-02-2014 12:57

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.