Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adtaily - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Adtaily (/Temat-Adtaily-84246)



Adtaily - DarkKiller - 23-01-2014 16:01

Jak wyglądają wypłaty z adtaily ?
Muszę podpisywać z nimi jakieś umowy ? Czy wystarczy, że kliknę wypłać ?


RE: Adtaily - Admin - 23-01-2014 16:12

Ja podpisywałem ale to z uwagi na działalność gospodarczą, w przypadku osób bez firmy nie jestem pewny czy jest taki obowiązek, tak czy inaczej wypłaty robią wyłącznie na paypal.


RE: Adtaily - DarkKiller - 23-01-2014 16:27

Dzięki po raz kolejny admin Smile
A czy może się wypowiedzieć ktoś jeszcze kto nie prowadzi działalności gospodarczej jak to wygląda ?


RE: Adtaily - Kowal80 - 22-10-2014 19:57

ja z nimi współpracowałem nie mając dg, nie podpisywałem żadnej umowy, wypłaty na paypal.

A swoją drogą widzieliście zmiany na stronie dla osób nie prowadzących dg:

"Uwaga! Z dniem 01.10.2014 r. nastąpi zmiana dot. rozliczenia z Wydawcą.

W przypadku, gdy Wydawca jest osobą fizyczną nieprowadzącą działalności gospodarczej, bądź osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą nie będącą płatnikiem podatku VAT, wynagrodzenie Wydawcy zostanie pomniejszone o wartość równą wartości podatku VAT (23%)."

Co o tym myślicie? Czy to jest zgodne z prawem? Inne podobne strony wypłacają brutto osobom bez dg, a oni chcą wypłacać netto. Tylko z jakiej racji?