Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zarobić na forum - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zarobić na forum (/Temat-Jak-zarobic-na-forum-84244)



Jak zarobić na forum - hanys - 23-01-2014 15:41

Siemka
Posiadam siec serwerów ale również forum wielotematyczne
stronka jest na silniku IPB ale zresztą to nie ma znaczenia Big Grin
moje pytanie brzmi jak mogę na niej zarobić ????
na forum codziennie przebywa 500-1000 Unikatowych osób oraz ponad 200k odsłon na miesiąc


RE: Jak zarobić na forum - DarkKiller - 23-01-2014 16:03

Na adsene.com adtaily.pl...
Wydaje mi się że te 2 są najlepsze
Przy takim ruchu można nawet ładnie zarobić


RE: Jak zarobić na forum - Admin - 23-01-2014 16:09

Na wielotematycznym forum dużo nie zarobisz, zawsze możesz sprzedawać mailing jeśli masz bardzo dużą bazę użytkowników (liczącą kilkaset tysięcy) lub skorzystać z adsensa jako reklamy kontekstowej, jednak przy takim ruchu nie należy spodziewać się kokosów.


RE: Jak zarobić na forum - venzer - 23-01-2014 18:50

Admin ma racje mailing chyba najlepsze rozwiązanie a co do samej reklamy na forum to jeszcze adkontekst (sieć reklamowa)
Z takim ruchem postaraj się zbudować Fanpage na który później można wrzucać oferty reklamowe.