Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki serwis PPA? (/Temat-Jaki-serwis-PPA-84206)

Strony: 1 2


RE: Jaki serwis PPA? - Bolt - 22-01-2014 17:52

Co z tego że zarobi, CR / stawki a także kontakt z administracją to mega ważne sprawy. Stąd nie polecam Astrocash, może jakaś poważniejsza moja przygoda zaczęła się na Astro, konwersja była bardzo dobra i stawki, już pominę fakt że trochę zaczęła każdemu konwersja lecieć ale kontaktu z administracją nie ma, do Artura z FC napisałem jak go nie było na gadu to za 15 minut już i tak był, Astro to nawet na gadu się nie pojawia (na mailu zresztą też)

Wybrałem FC, zobaczymy jak będzie ;>


RE: Jaki serwis PPA? - manetros - 22-01-2014 23:27

A jak stawki mają się u Highcash i ShareBay?
Na razie zastanawiam się nad właśnie tymi dwoma serwisami oraz ew. Firecash ale ważna też jest dla mnie konwersja a właśnie nie wiem jak z nią u Firecash


RE: Jaki serwis PPA? - Bolt - 22-01-2014 23:46

Odpuść SB, Astro może i wypada nieźle ale jak tylko będzie ci coś potrzebne, nie wiem, kasa szybciej czy jakaś inna głupota to sie nie doczekasz na pomoc, ja bym brał FC jak coś, są już wiele lat na rynku więc są stabilni a to też ważne. Konwersja i stawki powinny być zadowalające ale wiadomo, wszystko zależy od niszy