Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki serwis PPA? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jaki serwis PPA? (/Temat-Jaki-serwis-PPA-84206)

Strony: 1 2


Jaki serwis PPA? - manetros - 22-01-2014 14:48

Cześć
Zaczynam zarabiać z PPA po krótkiej przerwie i szukam serwisu, który będzie miał wysokie stawki i dobrą konwersję.
Wcześniej zarabiałem z Firecash
Wiem, że było już parę takich tematów ale chciałbym się dowiedzieć, który serwis będzie dla mnie najlepszy.


RE: Jaki serwis PPA? - Pole - 22-01-2014 15:43

Ja nie zarabiam w PPA,ale na twoim miejscu wybrałbym właśnie wspomniany Firecash.


RE: Jaki serwis PPA? - alizen - 22-01-2014 15:53

Firecash ponieważ jest dobry kontakt z administratorami, posiada dobrych mentorów, dobre stawki i konwersja :]


RE: Jaki serwis PPA? - dondoonsie - 22-01-2014 16:00

Z tego co pamiętam w firecash się czeka długo na wypłaty. Mirrory są już znane ludziom, stawek nie znam, a konwersja może dobra.

Ja polecam Highcash gdyż stawki dla wszystkich to 90%, wypłaty dochodzą do 10 dni po zleceniu wypłaty, dobry kontakt z supportem, fajny wygląd mirrorów.

Może być też astrocash


Odp: Jaki serwis PPA? - asiorek - 22-01-2014 16:07

Hahah , byl wolny poniedzialek jak dobrze pamietam, napisali ze wyjda wyplaty, we wtorek kolo godziny 12 pieniazki mialem juz na koncie :-) wiec takie gadanie ze dlugo sie czeka to jest bzdura :-) potrzebujesz kasy, piszesz do admina i rozpatrzacie razem twoja prośbę :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki serwis PPA? - manetros - 22-01-2014 16:16

Właśnie zastanawiałem się nad HighCash i ShareBay i ew. FireCash
Jak już mówiłem głównie interesują mnie stawki i konwersja.
W Firecash są fajne mirrory np. megadown.us, filecom.net, skippyfile.com itd.
Słyszałem, że w HighCash są podobno większe stawki niż w Firecash ale jeżeli możecie
to podajcie wady i zalety serwisów, których polecacie.


Odp: Jaki serwis PPA? - asiorek - 22-01-2014 16:58

Wedlug mnie
- prosty i przejrzysty szablon
- dobry, szybki i sprawny kontakt z administracja,
- wyplaty na czas, nigdy sie nie zawiodlem i nikogo sie prosić u nich nie msialem :-)
- stawki bynajmniej mnie zadawalaj
- mentorzy wiedza jak i co mowic swoim 'ucznia' aby wyszli na swoje

I wiele wiele , chodzi o fc :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Jaki serwis PPA? - dondoonsie - 22-01-2014 17:16

Ja kiedyś dość się naczekałem na wypłaty w firecash i dlatego szukałem alternatyw i przeszedłem do astrocash i hc

Może teraz się zmieniło. Poza tym zniechęca mnie ta cała akcja z diqitionem i w ogóle.


RE: Jaki serwis PPA? - Bandaid - 22-01-2014 17:40

Nie ma to żadnego znaczenia. Jak ktoś potrafi, to i na CashFile zarobi.


RE: Jaki serwis PPA? - sojusznik - 22-01-2014 17:50

Według mnie firecash jak najbardziej warte uwagi. Przyciągający design i dobry kontakt na wielki plus Smile