Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
YT - czym nabijac odwiedziny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: YT - czym nabijac odwiedziny (/Temat-YT-czym-nabijac-odwiedziny-84186)

Strony: 1 2 3


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Pablo1979 - 13-02-2014 17:03

No to Pięknie dzisiaj YT usunęło mi wszystkie wyświetlenia i like zamówiłem sobie na svy 5000 wyś i 100 like
i po kilu dniach dostaję takie info
Kod:
„Użytkownik zobowiązuje się nie używać ani nie uruchamiać żadnych zautomatyzowanych systemów, w tym m.in. robotów, programów pobierających automatycznie strony WWW („spider") i czytników offline, które korzystają z Usługi w sposób powodujący wysyłanie w danym przedziale czasu większej liczby żądań do serwerów YouTube niż może wysłać człowiek używający zwykłej przeglądarki internetowej. Niezależnie od tego YouTube udziela operatorom publicznych wyszukiwarek pozwolenia na używanie robotów do kopiowania materiałów z serwisu wyłącznie po to i w zakresie niezbędnym, by utworzyć dostępne publicznie i możliwe do przeszukiwania indeksy materiałów, ale nie pamięci podręczne ani archiwa z tymi materiałami. YouTube zastrzega sobie prawo do unieważnienia tego wyjątku w zakresie ogólnym lub w konkretnych przypadkach. Użytkownik zobowiązuje się nie gromadzić ani nie pobierać z Usługi żadnych informacji umożliwiających identyfikację konkretnej osoby (w tym nazw kont), ani nie używać systemów komunikacyjnych dostępnych w Usłudze (np. komentarzy czy wiadomości e-mail) do jakichkolwiek celów komercyjnych lub marketingowych. Użytkownik zgadza się nie nagabywać w celach komercyjnych żadnych użytkowników Usługi w związku z ich Treściami".

Naruszenie powyższej zasady spowodowało usunięcie i ponowne przesłanie Twoich filmów. Kolejne naruszenia przez konto sekcji 4, punktu H Warunków korzystania spowodują zawieszenie konta. Wielu użytkowników ufa zewnętrznym specjalistom ds. marketingu obiecującym zwiększenie liczby wyświetleń, subskrypcji, pozytywnych ocen i innych wskaźników, jednak każdy użytkownik jest w pełni odpowiedzialny za całą aktywność na swoim koncie i ma obowiązek znać Warunki korzystania z YouTube i ich przestrzegać. Obejmuje to również znajomość charakteru ruchu na jego kanale oraz pilnowanie, by wynajęci dostawcy usług przestrzegali Warunków korzystania z YouTube.

I co teraz pisać do SVY o zwrot kasy? wydałem 20$ chyba już nie ma bezpiecznych programów . Muszę wszystko zaczynać od nowa wszystko zostało wyzerowane a filmik ma inny adres .


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Qwik - 13-02-2014 17:06

Według mnie kasy nie odzyskasz bo to nie ich sprawa jak operujesz wyświetleniami.


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Pablo1979 - 13-02-2014 17:08

Ale tylko u nich nabijałem nie korzystałem z innych programów .


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Qwik - 13-02-2014 17:17

Chodzi mi o to ze oni nie maja żadnego wpływu na to co zrobisz z wyświetleniami i tym samym nie mogą poczuwać się do gwarancji działania.


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Fineks - 18-02-2014 16:21

Ja do nabijania wyświetleń korzystam z hitleap. Oczywiście z opcją premium Tongue Premium kosztuje 7 euro miesięcznie, a punkty do odwiedzin nabijam sam. Z hitleapa nabija wyświetlenia normalnie, bo na opcji premium ustawiasz sobie ruch z np. facebooka, google albo adresu jaki sam ustawisz i jeszcze na pozycję dobrze to wpływa. Testowałem różne sposoby i ten jest jak na razie chyba najlepszy


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Patenciarz - 03-04-2014 13:37

Witam odswieże troche temat , mam pytanie po jakim czasie dodaja wam sie wyswietlenia na U2bviews ? nabilem troche punktow chcialem zobaczyc czy to oplacalne ale narazie nic nie idzie w ogole


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - mordimer12 - 03-04-2014 19:49

Na u2bviews dodaje


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - Mauorycy - 06-04-2014 19:36

Jest ktoś zainteresowany zakupem viewsów i lików?
Różne pakiety..np. 5k wyświetleń (gratis 50 polubień) za 25 zł Smile


RE: YT - czym nabijac odwiedziny - GoodLecki - 07-04-2014 14:58

YT to jeden z nielicznych serwisów w których ilość wyświetleń ma znaczenie.
Do nabijania proponuje bota jakiegoś oraz listy proxy. Bocik będzie sobie zmieniał je wraz z user agentami lub czymś więcej i wchodził oraz siedział losowe ilości czasu, warto tez nastawić go do jakiś działań na stronie klikania czegoś itp. Najczęsciej wykrywają boty przez to że one nabijają w jednakowych odstępach czasu i nawet przy różnych proxy nawet najlepszych jest to do wykrycia bez problemu. Ja korzystam z ZP napisanie takiego bocika o jakim mówię przez kogoś kto się zna na tym nie powinno być problemu.


YT - czym nabijac odwiedziny - Artinesse - 02-03-2018 15:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.