Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie odnośnie routera . - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Pytanie odnośnie routera . (/Temat-Pytanie-odnosnie-routera-84177)



Pytanie odnośnie routera . - Pole - 21-01-2014 21:10

Witajcie mam router Tp-Link który chcę podłączyć do innego routera który nie może rozsyłać wi-fi ponieważ w miejsce gdzie powinna być antena wi-fi podłączona jest antena kierunkowa [internet radiowy].I tera pytanie jak to zrobić ? Ten tp link ma rozsyłać wi-fi,a model to TD-W8951ND.
Pilnie proszę o pomoc!


RE: Pytanie odnośnie routera . - Jaro070 - 21-01-2014 21:39

Najlepiej kablem.


RE: Pytanie odnośnie routera . - Pole - 22-01-2014 15:14

Xpokerface Ale jak to wszystko zrobić aby działało [instalacja itp] a nie że kablem ..


RE: Pytanie odnośnie routera . - hunterpl444 - 22-01-2014 15:27

Przywracasz router do ustawień fabrycznych ten który ma służyć jako AP. Od głównego routera ciągniesz kabel z RJ 45(wpinasz w miejsce lanu a nie dsla) wpinasz i masz neta. Tak samo mam zrobione z tym samym routerem. Nic nie musisz konfigurować


RE: Pytanie odnośnie routera . - Pole - 22-01-2014 16:00

No i to się nazywa odpowiedź dziś sprawdzę .
rep poleciał


RE: Pytanie odnośnie routera . - Pole - 22-01-2014 20:49

Dobra Wifi działa ale jak teraz wejść na stronę 192.168.1.1 tego drugiego routera ???
Główny to Livebox a drugi to ten Tp-Link.


RE: Pytanie odnośnie routera . - Jaro070 - 22-01-2014 21:24

Podłącz się kablem do drugiego rutera i ustaw mu adres inny niż standardowy - wtedy będziesz się mógł podłączać do którego chcesz.


RE: Pytanie odnośnie routera . - Pole - 23-01-2014 21:05

Wszystko było git... przez 1h Xpokerface Poźniej wi-fi nie działało ,wyczytałem na forum że trzeba zmienić
ip zmieniłem i wyłączyć dhpc czy jakoś tak [to co przypisuje ip z automatu]zrobiłem tak. Niestety teraz niby rozsyła wi-fi ale nie mogę się połączyć Sad zato mam neta gdy podłącz się kablem rj do routera ...Pomoże mi ktoś jeszcze !?