Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany w wypłatach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Zmiany w wypłatach (/Temat-Zmiany-w-wyplatach-84165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zmiany w wypłatach - dandanielo - 22-01-2014 13:02

straszycie tymi podatkami od nowego roku próg wynosi cos 3091 zł więc jeżeli nikt narazie tego nie przekroczył nie ma sie czym martwic .. Tylko sie roliczyc mozna na koniec 2014 roku , dla własnego dobra w czym nic nie tracimy.Pani mi nawet powiedziała że,jeżeli to jest moje jedyne zródło dochodu i nie pracuje to nie mam sie czym martiwc ale nikogo do niczego nie namawiam i nie chce żadnych głupich odpowiedzi pod moim postem niech każdy robi jak chce.


RE: Zmiany w wypłatach - szykiryki - 22-01-2014 13:04

(22-01-2014 13:02)dandanielo napisał(a):  straszycie tymi podatkami od nowego roku próg wynosi cos 3091 zł więc jeżeli nikt narazie tego nie przekroczył nie ma sie czym martwic .. (...)

Zartujesz? Zarobienie 100 zł/dzien na Fires to żaden wyczyn, więc po miesiącu masz już tą "bezpieczną" sumkę uzbieraną...


RE: Zmiany w wypłatach - jakuba - 22-01-2014 13:04

(22-01-2014 13:00)szykiryki napisał(a):  @jakuba, oczywiście rzadko dochodzi do sytuacji, kiedy fiskus robi wjazd na chatę i zarządza kontrolę, ale obchodzenie zeznania podatkowego w Polsce jest co najmniej ryzykowne (to kraj, gdzie pijani kierowcy dostają wyroki w zawiasach, a zamykają ludzi za to, że ukradli przysłowiowe masło).

Pamiętaj, że nie tylko anonimowy donos może zrzucić Ci na głowę US. Wystarczy, że bank podda pod wątpliwość fakt, że dostajesz pokaźne sumy codzienne lub co drugi dzień i klops- sam to zgłosi.

Pewnie każdy działa na własne ryzyko i większość zarabiających w sieci się nie rozlicza i jakoś żyją...


W takim przypadku trzeba brać przykład z TVN'u i mieć działalność w raju podatkowym.


RE: Zmiany w wypłatach - GoodLecki - 22-01-2014 13:05

Nie bez przypadku zostało to teraz wprowadzone , kupa osób przez to nie dostanie wypłaty Big Grin
A jeśli podasz dane a promowałeś programy jako darmowe doładowania, filmy,i nie ostrzegałeś ludzi że to usługa subskrypcji to jeszcze w kłopoty wpadniecie bo łamaliście prawo a dane są czarno na białym, jeszcze rodzice wasi będą mieli kłopoty mła Big Grin
Fires będzie istniało dopóki firegifts jest bo to ten sam właściciel, z fires też raczej jakieś wypłaty będa (teraz się zmniejszyło grono do wypłat) bo jak teraz by fires trafił do scamu to już by był chyba koniec działu subskrypcje po ostatnich wydarzeniach Big Grin

Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia i życze wam wszystskim abyście dostali swoje wypłaty i obym ja się mylił.


RE: Zmiany w wypłatach - szykiryki - 22-01-2014 13:06

Ja się nawet śmieje z tych masowych ofert w dziale sprzedam: Sprzedam konto na Fires...Wink


RE: Zmiany w wypłatach - dandanielo - 22-01-2014 13:07

no ja narazie nie mam pomysłów wiec jak przekrocze tą kwote to wtedy napewno pomyśle o odwiedzeniu US : )


RE: Zmiany w wypłatach - elo13 - 22-01-2014 13:07

a tak wracajac do tematu, napisze klasykiem, wyplat nie ma! a vex podobno po obudzeniu mial je rozsylac, no widac goloslownosc pana Rafala


RE: Zmiany w wypłatach - Symbian - 22-01-2014 13:07

No no.. widzę że do tej pory sporo osób okradało Państwo, no proszę nie ładnie tak smutny Jak wgl mogliście pomyśleć o tym żeby się nie rozliczać ! Róbcie tak dalej.. to za produkty spożywcze takie jak chleb itd będziemy płacić 10 zł Sad
Zrozumcie ! Urząd Skarbowy potrzebuje waszych pieniędzy !


RE: Zmiany w wypłatach - szykiryki - 22-01-2014 13:08

(22-01-2014 13:07)elo13 napisał(a):  a tak wracajac do tematu, napisze klasykiem, wyplat nie ma! a vex podobno po obudzeniu mial je rozsylac, no widac goloslownosc pana Rafala
jakuba pisał, że dostał... więc coś się ruszyło chyba.


RE: Zmiany w wypłatach - jakuba - 22-01-2014 13:09

(22-01-2014 13:07)elo13 napisał(a):  a tak wracajac do tematu, napisze klasykiem, wyplat nie ma! a vex podobno po obudzeniu mial je rozsylac, no widac goloslownosc pana Rafala

2014-01-22 12:27
Pieniądze zostały wypłacone XXXXX. Stary nie widzisz? Napisałem stronę temu.


Symbianek, to jest POL, przecież wiesz jakie wałki idą tam na górze. Szkoda gadać. Będzie DoBrZe.