Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z Embed Code - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Problem z Embed Code (/Temat-Problem-z-Embed-Code-84147)

Strony: 1 2


Problem z Embed Code - Prizers - 21-01-2014 11:40

Cześć , mam problem z dodaniem playera na blogu wordpress . kod gotowy
Kod:
<iframe src="http://www.putlocker.com/embed/B979AAC4501C76A6" width="600" height="360" frameborder="0" scrolling="no"></iframe>

raz tylko sie wyświetlił nie wiem co ja tam zrobiłem , jak wstawic go aby był ?


RE: Problem z Embed Code - rozekrr - 21-01-2014 13:06

Napisz może jak go wstawiasz, wtedy ewentualnie można Ci doradzić.


RE: Problem z Embed Code - Prizers - 21-01-2014 13:30

@[rozekrr] kod wklejam z edytorze tekstowym tak jak jest ,próbowałem takze dodac [code] w wizualnym robiłem to samo i nic , pokazywało sie czasami zółte pole


RE: Problem z Embed Code - rozekrr - 21-01-2014 13:33

Sprawdziłem ten kod i działa prawidłowo wklejając go w pole text podczas pisania postu.
Wina leży pewnie po stronie Twojego thema, ewentualnie jakiejś wtyczki blokującej player. Sprawdź wpierw thema...


RE: Problem z Embed Code - Prizers - 21-01-2014 13:37

@[rozekrr] jaki masz theme ? zebym mógł ustawic i sprawdzic czy mi również bedzie na nim działac


RE: Problem z Embed Code - rozekrr - 21-01-2014 13:44

Nie mogę powiedzieć, ponieważ mało osób go ma Wink
Sprawdź na default.


RE: Problem z Embed Code - Prizers - 21-01-2014 13:47

@[rozekrr] nie działa


RE: Problem z Embed Code - rozekrr - 21-01-2014 13:51

No to pozostaje druga opcja jakiś plugin blokujący okno playera, innej opcji nie mam w głowie.
Skoro u mnie działa bez zarzutów.

Hosting masz płatny tak?


RE: Problem z Embed Code - Prizers - 21-01-2014 13:55

@[rozekrr] bezpłatny


RE: Problem z Embed Code - rozekrr - 21-01-2014 13:56

Także już wszystko wiadomo, albo po prostu masz jak pisałem plugin który to blokuje albo wina hostingu. Innych możliwości nie ma, bo jak widzisz potwierdziłem że wszystko działa prawidłowo.

Kup sobie najtańszy serwer za SMS, to nie majątek Wink