Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly (/Temat-To-juz-drugie-nie-dzialajace-zadanie-adf-ly-84145)



To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - lolekxp - 21-01-2014 11:07

hejka, robilem sobie znow z rana zadanka adf.ly na tablecie i tu gdy konczylem rozwiazywac zadanie to generator podaje inna liczbe niz mam w odpowiedziach, to nie pierwsze takie zadanie ale drugie ktore tym razem sfilmowalem, niestety slaba mam kamerke w smartfonie ale mysle ze to i tak dobry cynk dla administracji FG Wink

Kod:
http://www67.zippyshare.com/v/28433666/file.html
2mb, .mp4, zad. 027


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - sqmany - 21-01-2014 14:21

Zadanie adf.ly 27 które było już dawno. Myślę ,że po prostu któreś z nowych kodów nadpisało te stare i dlatego masz inny kod którego nie ma podanego wgl. w odpowiedziach, co nie zmienia faktu ,że jest to błąd który powinien zostać naprawiony.
BTW. Na prawdę nagrywałeś ekran z monitora telefonem? Głupota. Takim filmikiem nie możesz potwierdzić błędu w zadaniach, nawet nie można ujrzeć w jaki link wchodzisz, nie mogłeś ściągnąć jakiś program do nagrywania ekranu, chociażby jakąś camtasię bądź camstudio?


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - lolekxp - 22-01-2014 10:14

(21-01-2014 14:21)sqmany napisał(a):  Zadanie adf.ly 27 które było już dawno. Myślę ,że po prostu któreś z nowych kodów nadpisało te stare i dlatego masz inny kod którego nie ma podanego wgl. w odpowiedziach, co nie zmienia faktu ,że jest to błąd który powinien zostać naprawiony.
BTW. Na prawdę nagrywałeś ekran z monitora telefonem? Głupota. Takim filmikiem nie możesz potwierdzić błędu w zadaniach, nawet nie można ujrzeć w jaki link wchodzisz, nie mogłeś ściągnąć jakiś program do nagrywania ekranu, chociażby jakąś camtasię bądź camstudio?
No ja jestem nowy wiec chyba mam prawo jeszcze grac jak reszta bo data zadan do lutego, i ja nagralem ekran tabletu a nie monitora od komputera, camtasia jest mi znana bo jest mi no 1 w ppa i znam sie na niej, nie mialem szybszej mozliwosci niz smartfonem dlatego lepsze to niz nic Smile a nie interesowalem sie apkami typu camtasia na androida nigdy, mysle ze wyjasnilem sprawe Wink


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - FireGifts.pl - 22-01-2014 12:37

Już poprawiamy ! Puść maila z nickiem oraz informacją jakie masz konto, uwzględnimy reklamacje.


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - lolekxp - 22-01-2014 21:18

(22-01-2014 12:37)FireGifts.pl napisał(a):  Już poprawiamy ! Puść maila z nickiem oraz informacją jakie masz konto, uwzględnimy reklamacje.
Nie no reklamacji nie trzeba, chcialem tylko aby nastepni swiezy uzytkownicy tacy jak ja nie tracili punktow nastepnym razem Cool
Ale trzeba przyznac - odpowiednie podejscie, chyba dobry serwis wybralem Big Grin


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - dawid441 - 31-01-2014 19:47

a według mnie nikt nie jest święty i każdy może się pomylić. Tak jak ty się mylisz tak ja czy zuhsm czy kto inny może się pomylić nie ma poco robić dramatu o nędzne 50 gp


RE: To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - FireGifts.pl - 01-02-2014 08:28

Sprawa z zadaniami adf jest już ogarnięta, nie będzie już żadnych problemów.


To juz drugie nie dzialajace zadanie adf.ly - Admin - 19-01-2015 16:34

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.