Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PPA - Sh4ker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: PPA - Sh4ker (/Temat-PPA-Sh4ker-84110)

Strony: 1 2 3 4


RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 22-01-2014 20:08

Spoko nie ma za co młody, może też założysz dziennik ? I wiesz taki tytuł "PPA-noob pod opieką jeszcze większego nooba" beka.


RE: PPA - Sh4ker - badylek - 22-01-2014 20:12

haha Smile nie narazie nie potrzebuje dziennika bo nie mam co w nim pisac ,,Młody'' Smile jak bedzie o czym opowiadac to sie nad tym zastanowie ;p


RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 22-01-2014 20:15

Aha chyba że Cool na razie sobie tam pracuj i tobie też życzę postępów !


RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 23-01-2014 20:27

Dzień 4

Co zrobiłem :
- Walka z YT Angry
- Dodanie 3 filmików na DailyMotion

Co sądzę o tym dniu :
Już kolejne konto padło po godzinie nie wiem co się dzieję, może przestane używać SYV. Najgorsze to że poszły 3 filmiki i punkty z u2b mi przepadły, jestem już zirytowany na maksa Undecided. Uu utrzymują się na poziomie 60 dziennie, ale to nic w porównani z tym co dawało mi youtube. Wrzuciłem 3 filmiki na DailyMotion może to coś jeszcze da, jutro zakładam kolejne konto i spróbuję już nie używać SYV.

Zarobiłem :
Dziś : 0$
Ogólnie : 1.80$








RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 24-01-2014 19:05

Dzień 5

Co zrobiłem :
- Wygrana walka z YouTube
- Założenie FanPage
- Reupload 2 filmików na YT

Co sądzę o tym dniu :
W końcu wiem przez co filmiki mi padały na YT, wszystko przez jeden z moich filmików z tego co zaobserwowałem kto tego nie wrzuci jest usuwane mocno strzeżona nisza Smile. Mniejsza koniec użerania się z YouTube, filmiki są i tyle. Lecz od jutra biorę się też za SEO, a co za tym idzie katalogowanie i zdobywanie backlinków konkurencja nieduża ale za to może kiedyś będę pierwszy Cool. Założyłem FanPage, mam nadzieję że facebook przyniesie trochę Uu.

Zarobiłem :
Dziś : 0$
Ogólnie : 1.80$








RE: PPA - Sh4ker - Zarobiony_Koles - 24-01-2014 19:10

A Katalogi SEO dużo dają?


RE: PPA - Sh4ker - vankosiara - 24-01-2014 19:15

(24-01-2014 19:10)Zarobiony_Koles napisał(a):  A Katalogi SEO dużo dają?

Aktualnie niektóre mogą bardziej zaszkodzić niż pomóc.
Teraz lepiej jest pisać precle, ponieważ Google teraz stawia na treść i jakość nie na ilość.


Odp: PPA - Sh4ker - patryk0407 - 24-01-2014 19:36

Vankosiara masz rację ale i katalogi to też ważna rzecz

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2


RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 24-01-2014 20:45

Najwyżej jutro wezmę się też za precle, a wtedy może da coś moje amatorskie "pozycjonowanie" Tongue.


RE: PPA - Sh4ker - Sh4ker - 25-01-2014 19:14

Dzień 6

Co zrobiłem :
- Dodanie 2 nowych postów
- Wrzucenie po 2 filmiki na YouTube, Vimeo, Metacafe
- Promocja filmików na YT
- Lekkie poprawy w wyglądzie strony

Co sądzę o tym dniu :
Dzisiaj dodałem 2 posty i do każdego z nich wrzuciłem filmik na 3 serwisy video, mam nadzieję że coś z nich będzie lecz te nisze staną się popularne jakoś za tydzień. Pracowałem przy designie polepszyłem widgety co wpłynie na konwersje, oraz przerobiłem header.

Zarobiłem :
Dziś : 0$
Ogólnie : 1.80$