Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI (/Temat-SPRZEDAM-Sposob-na-zarobek-PPI-84093)



[SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - Lesek - 20-01-2014 13:37

[Obrazek: 2mnkt9w.jpg]

1.Nazwa przedmiotu: Nisza PPI wykorzystująca bloga PPA
2.Opis przedmiotu: nisza gwarantująca około 100 zł miesięcznie(dla mnie 150zł) dla przeciętnego właściciela strony PPA przy zerowym wkładzie czasowym. W dodatku pomagam to "skonfigurować" i dzielę się cennymi informacjami.
Czy ma to wpływ na konwersję, wiarygodność bloga? Znikomy.

3.Zdjęcia [Obrazek: ngqm.png]

Dopiero zacząłem, ale nisza jest niewyczerpywalna - tak długo jak będziecie mieli wejścia na bloga tak długo będą zyski, posiadanie wiedzy nt. niszy pozwala rozszerzyć swoją "działalność" i zwiększyć zyski!

4.Kontakt: GG(profil, sygnatura), PW
5.Cena: 4 zł na Paypal, refflink(niewymagany), punkt reputacji(niewymagany).
6.Sposób zapłaty za przedmiot: PayPal, FG(alternatywnie), reput, reff
7. Sztuki: nieograniczone


Zdaję sobie sprawę że nisza może być intuicyjna i czasem łatwo na nią wpaść, dlatego cena jest symboliczna. Gwarantuję satysfakcję i pomoc lub zwrot kosztów.
Największa zaleta to oczywiście dochód pasywny.
Moim zdaniem cena niska: pomagam, podaję niszę gwarantującą zysk, podpowiadam co jeszcze można z tym zrobić, podaję gotowy i sprawdzony sposób (screen mojej strony).
Czekam na recenzję.

Zakaz rozpowszechniania bez zgody autora.
Pozdrawiam!


RE: [SPRZEDAM] Nisza PPI - Queenbee - 20-01-2014 14:46

Polecam! Tongue w ciągu około 1h wpadły mi 4 leady (tak wiem małeee no ale zawsze coś xd)
[Obrazek: Bez_tytu_u.jpg] więc chyba warto zobaczymy tylko co z tego wyjdzie później Big Grin


RE: [SPRZEDAM] Nisza PPI - UmCyK - 20-01-2014 14:48

Może coś więcej.


RE: [SPRZEDAM] Nisza PPI - Lesek - 20-01-2014 15:11

(20-01-2014 14:48)UmCyK napisał(a):  Może coś więcej.

Plik wysłałem do tutora.
Więcej? Nie chcę zdradzić tej niszy, bo nie o to chodzi. Jeśli masz jakieś konkretne pytania to zapraszam na GG lub PW.

Plik zawiera 4 screeny metody dokładnie obrazującej jak to działa, instrukcję.
Zawiera dwie nisze, jedną wykorzystujemy w formie reklamy/banera drugą w podstronie.
Ludzie pobierają i to się najbardziej liczy.

Pozdrawiam


RE: [SPRZEDAM] Nisza PPI - daniel42na - 20-01-2014 15:21

RECENZJA:
Cytat:Nisza PPI

To nie jest nisza.
Jest to sposób na dodatkowy zarobek z bloga utworzonego pod PPA.




Cytat: (zero pracy)

No chyba niebardzo.



Cytat:
nisza gwarantująca około 100 zł miesięcznie(dla mnie 150zł) dla przeciętnego właściciela strony PPA przy zerowym wkładzie czasowym. W dodatku pomagam to "skonfigurować" i dzielę się cennymi informacjami.
Czy ma to wpływ na konwersję, wiarygodność bloga? Znikomy.

Nie można w tym wypadku operować żadnymi gwarantowanymi sumami, zysk i jego wysokość jest zależny bezpośrednio od ruchu na stronie i tylko od tego.
Co do konwersji - może nieznacznie obniżyć konwersje PPA kosztem instalacji PPI, jednak w małym stopniu.
Sposób dość ciekawy, ale nie ma co ukrywać, że dla większości osób posiadających staż większy niż kilkaset $ w PPA taki sposób to oczywistość. Często możemy oglądać lepsze poradniki za darmo na forum.
Cena nie jest wygórowana, poradnik dla nowicjuszy w PPA i dla osób posiadających ruch na stronie - bez tego nie zarobimy.



RE: [SPRZEDAM] Nisza PPI - Lesek - 20-01-2014 15:29

Zero pracy po wrzuceniu "niszy na bloga" zajmie to 10 minut, i nigdy więcej nie musimy do tego siadać, myślałem że to logiczne(Undecided), bo chyba nikomu nie wpadają pobrania za przeczytanie tego sposobu na zarobek(przepraszam za błędne nazewnictwo w tytule posta).
Jeśli chcemy być tak bardzo dokładni to zero pracy jest po tym jak wykonamy tą niszę na stronie.

Cytat:zysk i jego wysokość jest zależny bezpośrednio od ruchu na stronie i tylko od tego.
Nie twierdzę inaczej, powiedziałem, że zysk zależy od wejść na bloga, tutaj jak i w instrukcji (w pliku)

Z resztą recenzji się zgadzam.

Pozdrawiam i dziękuję.


RE: [SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - szczygielek - 21-01-2014 13:21

a moge zarobić w taki sposób na stronie nie PPA? normalnej stronie powiedzmy o klubie piłkarskim, który ma 3tys. wejść dziennie?


RE: [SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - Arivi - 21-01-2014 13:50

Up jeżeli masz filmy online na stronie to możesz zrobić w PHP(chyba) odtwarzacz wideo który informuje o braku wtyczki z przyciskiem do media-kings.

Wybacz, że zły temat Wink


RE: [SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - Lesek - 21-01-2014 17:34

(21-01-2014 13:21)szczygielek napisał(a):  a moge zarobić w taki sposób na stronie nie PPA? normalnej stronie powiedzmy o klubie piłkarskim, który ma 3tys. wejść dziennie?
Jasne, tylko musiałbyś trochę przemodelować niszę. Arivi ci takową właśnie podsunął.


[SPRZEDAM] Sposób na zarobek PPI - surfer0700 - 28-02-2014 12:55

Wątek został zamnięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.