Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Kupię] Zweryfikowane i Działające konta Youtube - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Kupię] Zweryfikowane i Działające konta Youtube (/Temat-Kupie-Zweryfikowane-i-Dzialajace-konta-Youtube-84087)



[Kupię] Zweryfikowane i Działające konta Youtube - lolekxp - 20-01-2014 11:44

1.Nazwa przedmiotu : Zweryfikowane, działające konta youtube
2.Opis przedmiotu : Konta Google/Youtube - zweryfikowane
3.Zdjęcia : -
4.Kontakt : tylko PW, czesto sprawdzam jak jestem
5.Cena : 30-50gr zalezy od jakosci kont
6.Sposób zapłaty za przedmiot : place wylacznie przelewem

Jestem uczciwy
dlatego wysylam pierwszy pieniadze do Ciebie

Cenie sobie jakosc
nie chce szajsu co mi padnie po 24h lub 48h bo zrobione jakims slabym botem z darmowego forum zagranicznego ktory tez moge miec

Zostane stalym klientem
Jesli bede zadowolony, a Ty zajmujesz sie regularna sprzedaza kont to bedziesz glowna osoba do ktorej wtedy moglbym sie zglaszac, ja lubie juz zbadane zrodla Wink

Polece innym!
Zarabiam na modelu PPA, nie sadzisz ze za pewnie znam ludzi "po fachu" ? zawsze moge im polecic kogos dobrego jak Ty.

Takze czekam na PW, oszustom z gory dziekuje bo jak chcecie sie zblaznic dla marnych 20zl to prosze bardzo, bo ja na pierwszy raz za wiecej nie kupie a to nie sa pieniadze warte dla mnie cokolwiek, ja dopiero inwestowac bede w sprawdzone zrodlo.

Pozdrawiam! Wink


[Kupię] Zweryfikowane i Działające konta Youtube - surfer0700 - 26-01-2014 00:29

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.