Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Usunięte zaindexowane strony. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Usunięte zaindexowane strony. (/Temat-Usuniete-zaindexowane-strony-84086)



Usunięte zaindexowane strony. - Terror - 20-01-2014 11:44

Hej, mam pytanko.
Ostatni stan indexowania z 12-01 wynosił zaindeksowanych x stron.
Wczorajszy stan z 19-01 zmniejszył się o 7 stron.
Przez ten tydzień dodałem sporo postów. Pinguje pingbombą.

Da się sprawdzić jakie strony zostały usunięte? Dlaczego google usuwa już zaindeksowane strony? Zmian w ruchu na stronie nie zaobserwowałem.


RE: Usunięte zaindexowane strony. - Fineks - 20-01-2014 11:50

Po pierwsze, jeśli masz wordpressa pingowanie ma tyle sensu co nic. Wordpress automatycznie pinguje strony.

Co do usuwanych stron, w google można zgłaszać strony/podstrony które zawierają treści wprowadzające w błąd użytkowników i są wtedy pomijane z rezultatów wyszukiwania.


RE: Usunięte zaindexowane strony. - GoodLecki - 22-01-2014 15:52

7 stron Big Grin nawet nie zawracaj se głowy takimi liczbami tylko linkuj linkuj i linkuj dalej. Ja wczoraj z jednej strony straciłem 50 tys Big Grin