Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ (/Temat-Formax-Market-bonus-bez-depozytu-100-84036)

Strony: 1 2 3


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - juventus94 - 04-03-2014 09:24

Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego po zalogowaniu do FormaxTrader nie mogę nic kupić, ani sprzedać?? W zakładce handel widnieje 100$, a w zakładce dziennik po próbie zakupu wyskakuje komunikat, że brak pieniędzy na koncie..


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Domel32 - 04-03-2014 12:16

@juventus94

U mnie pojawia się komunikat ,że handel na kontach LIVE przez przeglądarkę jest tymczasowo niedostępny.Pewnie mają jakieś problemy techniczne.

Zainstaluj sobie MT4 a wszystko powinno być OK.

Jeśli na MT4 nie będziesz mógł otworzyć żadnej pozycji i pojawia się komunikat o braku środków to pewnie ustawiłeś za wysoki wolumen.

Ustaw sobie wolumen 0.01 albo 0.02. Im większy ustawisz tym więcej środków potrzebujesz na otwarcie pozycji dlatego Twoje zlecenia nie są realizowane.


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - paw9191 - 05-03-2014 10:38

ujme to tak. zeby obrócic te 100 dolarów trzeba grać samemu. Na Copy albo traficie na zajebiscie dobrego typa co duzo robi którtkich TRADE albo nici z obrotu. Zeby sie udało samemu to musicie robić duzo takich po 10-40min bo do obrotu zalicza po 2 pkt a trzeba łącznie 1000 pkt.


Ja juz przetopilem wszystko ;p ale potraktowalem to jak zabawe i zdobycie minimalnego doswiadczenia. Zeby grać ostro na giełdzie trzeba na prawdę długo przy tym siedzieć


RE: Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - juventus94 - 05-03-2014 13:39

Wczoraj kupiłem NZDJPY ( wolumen 0.02 ) stwierdziłem, że zostawię na noc, co ma się stać to się stanie. Rano wstaję +9.07USD Big Grin Najlepiej grać samemu i patrzeć na Ratio na stronie, choć nie zawsze się sprawdza, trzeba patrzeć także na wykresy i przemyśleć, czy nie gruchnie kurs po godzinie.
Dodam, że im weźmiemy większy wolumen tym większą kwotą operujemy, szybciej można zarobić lub stracić.
Przed chwilą kupiłem CADCHF ( wolumen 0.10 ) za ok. 96$ zaczynając ze stratą ok. -2.50$, minęła godzina czasu i mam profit 10,5$ Smile


Formax Market bonus bez depozytu 100 $ - Hybrid1990 - 05-12-2020 22:16

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.