Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
JAK ? Facebook fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: JAK ? Facebook fanpage (/Temat-JAK-Facebook-fanpage-84031)



JAK ? Facebook fanpage - Kore - 19-01-2014 13:25

Witam. Jestm zainteresowny wszystkimi informacjami na temat zdobywania duzej ilosci lajkow na fanpage . Czytalem w necie ze mozna ukryc lubie to pod jakims obrazkiem i zeby odkryc obrazek nalezy polubic (fanpage/strone)
nastepnym ulatwieniem do lajkow jest skrypt do ukrytego lubie to na swojej stronie gdzie ktokolwiek kliknie na cos na naszym fanpage odrazu go polubi. Nie doszukalem sie w google jednak jak to sie robi tylko skrypty i tyle wiec szukam pomocy tutaj. moze ktos od podstaw wytlumaczyc mi jak to sie robi a moze wy macie jakies linki do objasnienia tego. Z gory dziekuje. jestem zupelnie zielony w tym a chcialbym sie nauczyc czegos nowego i mozliwe ze troche na tym zarobic. jezeli dalem zly dzial przepraszam i prosze o przeniesienie. Pozdrawiem Kore


RE: JAK ? Facebook fanpage - demi12125 - 19-01-2014 13:30

od razu Ci mówię, że będą to martwi fani, nie będą komentować ani lajkować postów, będą nieaktywni. Tak samo z kupnem fanów na allegro. Najlepszej jakosci fanów pozyskasz poprzez reklamę na FB. Powiedz co to za fanpage, to postaram się powiedzieć więcej


RE: JAK ? Facebook fanpage - Kore - 19-01-2014 13:39

Fanpage jest poswiecony muzyce glownie klubowej ale mam zamiar jeszcze zalozyc kilka innych. martwych nie martwych fanow biore wszystkich Jerk


RE: JAK ? Facebook fanpage - RejTom - 19-01-2014 13:50

Napisałem Pw Smile


RE: JAK ? Facebook fanpage - ***Perl*** - 19-01-2014 13:58

Oferuje reklamę na fanpage'ach o łącznej sumie 1,1mln fanów. Pisz priv jeśli jesteś zainteresowany.


RE: JAK ? Facebook fanpage - Facebug - 19-01-2014 14:00

Najlepiej fanów jest pozyskać naturalnie. Kupić reklamę na innym fp, albo kupić jeden spory fp i na nim budować fanów nainnych. Możesz też pokomentować z konta fp inne fanpage.


RE: JAK ? Facebook fanpage - nudel - 19-01-2014 18:42

Macie może jakiegoś dobrego boota addmefast???


RE: JAK ? Facebook fanpage - PeHa322 - 20-01-2014 22:41

(19-01-2014 18:42)nudel napisał(a):  Macie może jakiegoś dobrego boota addmefast???

Xpokerface beka facepalm

Niestety nikt ci go nie udostępni, gdyż takowego nie ma Lol

Nawet jeśli jest nikt go nie udostępni, bo to tak samo jak z botami do popularnych gier tutaj przykład dark orbit - dlaczego tak dużo ludzi ma zaje..fajne statki, statsy na max i speed hack na deser? Zazwyczaj szukają aż do skutku a przy tym oczywiście płacąc za takowe, lecz oczywiście większość 100% free (tak samo tyczy się AMF) twórcy robią np. filmik czy inną reklamę i ludzi po prostu Sex


RE: JAK ? Facebook fanpage - Vhailors - 25-01-2014 19:03

Najlepiej reklamować na popularnych FP, wiem z autopsji. Ewentualnie poszukaj reklamy u PERL`a lub tej na facebooku - na allegro kupisz tanie vouchery


JAK ? Facebook fanpage - surfer0700 - 27-01-2014 15:44

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.