Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dostałem Bana na hostinger.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Dostałem Bana na hostinger.pl (/Temat-Dostalem-Bana-na-hostinger-pl-84028)



Dostałem Bana na hostinger.pl - davidek00 - 19-01-2014 12:53

Witam robiłem stronę pod fires i dostałem bana da się jakoś odzyskać tą stronę i czy to jest nie legalne? Robiłem na darmowym hostingu hostinger.pl

Otrzymaliśmy zgłoszenie od clean-mx-portals, że Państwa strona zaangażowana jest w nielegalną działalność, która jest pogwałceniem naszego Regulaminu.

A wy gdzie robicie stronę? i za co mogłem dostać bana? Bo miałem też reklamy umieszczone z eForsa wpadki gwiazd. I dokładnie nie wiem za co ale chciałbym odzyskać tą stronkę.


RE: Dostałem Bana na hostinger.pl - Aizen - 19-01-2014 12:54

proserwer.pl 3zł na miesiąc.


RE: Dostałem Bana na hostinger.pl - davidek00 - 19-01-2014 13:04

(19-01-2014 12:54)Aizen napisał(a):  proserwer.pl 3zł na miesiąc.

Tam masz i nie dostajesz bana? I nie wiesz czy mogę odzyskać swoją stronę?


RE: Dostałem Bana na hostinger.pl - ado - 19-01-2014 13:38

Na proserwer przeważnie dzieci zakładają swoje "sieci serwerów" XAA
Administracja tam leje na to co się znajduje na stronach ^^


RE: Dostałem Bana na hostinger.pl - Zarobiony_Koles - 23-01-2014 06:13

No tak tylko, że na proserwer.pl domene pl możesz mieć na Az.PL za darmo, śpiesz się, to jeszcze ci jutro zrobią to...


RE: Dostałem Bana na hostinger.pl - davidek00 - 23-01-2014 11:16

Aha ok zobaczę bo bana mi zlikwidowali na hostinger.pl i przeprosili ;/
Ale jak tego to może kupię zobaczę nie wiem jak to wy pozycjonować wszystko hehe Smile