Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy (/Temat-Gdzie-zarobic-50zl-bez-wiekszego-nakladu-pracy-84017)



Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - Pawel725791 - 19-01-2014 10:07

Cześć. Chciałbym abyście mi doradzili gdzie mogę zarobić około 50zl tygodniowo bez większego nakładu pracy(kubigo itp odpadają) chodzi mi o coś żeby nie chłonęło dużo mojego czasu.
Czekam na propozycje


Odp: Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - asiorek - 19-01-2014 10:13

To niesetety nic tu nie znajdziesz.. ppa , zreszta kazda praca potrzebuje czasu. Nie masz czasu to daj numer konta wplace ci te 50 zl na miesiac.

To forum jest o zarabianiu a tematow tego typu jest masa. Wystarczy poszukac, rozejrzec sie i zaczac lekture. W czasie pisania tego tematu zrobil bys z dwie akcje na kubigo :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - mks22 - 19-01-2014 10:30

Dokładnie. Na forum jest tyle wątków dotyczących zarabiania, że wystarczy poszukać Smile Na pewno jednak chociaż niewielka inwestycja będzie konieczna, żeby te 50 zł miesięcznie wyciągać.


RE: Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - Lesek - 19-01-2014 10:35

Nie da się od zera przy marnym wkładzie pracy wyciągnąć taki hajs, możesz popracować ciężko na to żeby potem leciał dochód pasywny. Spróbuj subskrypcje sms, PPI, wystarczy pospamować to chyba nie wymaga aż tak dużo.
Za leżenie anteną do góry nikt wam nie zapłaci... coś z siebie dać musicie.

Pozdrawiam


Odp: Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - asiorek - 19-01-2014 10:42

No, to panowie, skladamy sie na wyplatr dla niego, kolega ma dobre poczucie humoru bo wyslal swoj numer konta.

Dobrze pokombinujesZ to zarobisz wiecej niz ci sie zdaje.


Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


Gdzie zarobić 50zl bez wiekszego nakładu pracy - Admin - 19-01-2014 10:46

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.