Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaką wybrać tematykę na fanpage. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaką wybrać tematykę na fanpage. (/Temat-Jaka-wybrac-tematyke-na-fanpage-84009)



Jaką wybrać tematykę na fanpage. - manetros - 18-01-2014 22:43

Cześć
Zamierzam otworzyć fanpage na facebooku ale nie wiem o jakiej tematyce otworzyć ten fanpage i chciałbym was prosić
o doradzenie jakieś tematyki i wkręcenie trochę w temat robienia fanpage.
Słyszałem, że popularne są fanpage o tematyce rozrywkowej, humorystycznej.
Ale jeżeli tak to zrobić tego fanpage tylko w języku polskim czy raczej po angielsku.


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - dawid020899 - 19-01-2014 15:26

Taki sam temat masz tutaj- http://zarabiam.com/Temat-Fanpage-jaka-tematyke-wybrac-82802


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - manetros - 19-01-2014 17:32

Tak ale właśnie padła tam tylko jedna odpowiedź rozrywkowa co ja wiem.
Szukam też innych tematyk, które są popularne i, na których mogę się wybić.


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - mirek z mikro - 19-01-2014 20:06

Moim zdaniem tematyka muzyczna z naciskiem na gitary


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - manetros - 22-01-2014 23:57

Dobra dzięki a ma ktoś jeszcze jakiś pomysł?


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - Tomek93KJ - 23-01-2014 00:32

Myślę że nikt konkretnie nie napisze Ci jaka tematyka byłaby najlepsza. Na FP można ładnie zarobić i raczej każdy woli zachować dla siebie jakiś pomysł Wink Jesteś użytkownikiem FB, na pewno wiesz jakie FP królują...usiądź sobie wygodnie, weź kartkę, długopis i zapisz wszystkie pomysły, następnie wbijaj na FB i po kolei sprawdzaj czy dany pomysł nie jest zajęty itd...a jak będzie zajęty to klepiesz inną nazwę i robisz konkurencję...
pozdróweczki Wink


RE: Jaką wybrać tematykę na fanpage. - roksanaxoxo - 26-01-2014 16:26

Najlepiej celowac w rozrywke. Zawsze tez sprawdza sie fp pod chwytliwe hasla, jak "chytra baba z radomia"czy tez ostatnie slowa Pani Minister "sorry, taki mamy klimat". Trzeba szybko wylapywac na biezaco takie slogany i zakladac pod nie FP Smile