Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VPS i Surfbary - wazne pytanie. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: VPS i Surfbary - wazne pytanie. (/Temat-VPS-i-Surfbary-wazne-pytanie-84008)



VPS i Surfbary - wazne pytanie. - aklopis - 18-01-2014 22:32

Witam.

Z jakich przegladarek i systemow korzystacie do autosurfowania na VPSsie? Ja korzystam z Debiana 7.0 i firefoxa ale zre mi prawie 1gb RAMu przy otwartej jednej karcie i co chwila sa jakies bugi. Macie jakies pomysly? W tym momencie testuje dead surfa i cashobarre pod linuxem i jak na razie dziala. Jezeli chodzi o autosurfy przegladarkowe to jestem na zarabiara.pl, bo reszta nie dziala za dobrze.

Prosze o jakies sugestie.


RE: VPS i Surfbary - wazne pytanie. - DzejkobPL - 22-01-2014 19:40

Mógłbyś wytłumaczyć jak odpalić Dead-Surf'a na Debianie? Big Grin


RE: VPS i Surfbary - wazne pytanie. - lenrok - 30-01-2014 10:39

No właśnie


RE: VPS i Surfbary - wazne pytanie. - aklopis - 01-02-2014 01:02

ubuntu i wine1.7


RE: VPS i Surfbary - wazne pytanie. - macek96 - 15-02-2014 18:39

ja na wine nie mg odpalic bo mi odpala się przeglądarka z kodem :/


RE: VPS i Surfbary - wazne pytanie. - aklopis - 20-02-2014 09:03

brak bibliotek. net framework 4.0 i jeszcze vcredist 2010. poszukaj w necie jak zainstalowac to Smile i koniecznie wine 1.7