Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakie forum warto otworzyc? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jakie forum warto otworzyc? (/Temat-Jakie-forum-warto-otworzyc-83991)

Strony: 1 2 3 4


Jakie forum warto otworzyc? - DarkKiller - 18-01-2014 18:13

Mam zamiar zrobić forum...
Forum będzie komputerowe lub muzyczne dla gitarzystów...
Jak myślicie które będzie lepsze ?
W obydwóch tematach jestem obeznany, forum będzie powstałe na mybb


RE: Jakie ? - Yogii - 18-01-2014 18:44

Gitarzysci

mniejesza konkurencja


RE: Jakie forum warto otworzyc? - DarkKiller - 18-01-2014 19:01

@Up dzięki za odpowiedz. Ktoś jeszcze się wypowie ?


RE: Jakie forum warto otworzyc? - Admin - 18-01-2014 19:07

Tak jak Yogii pisał gitarzyści, znikome szanse na wybicie się z tematyką komputerową na którą internet jest mocno przepełniony, speców komputerowych jest multum, gitarzystów znacznie mniej.


RE: Jakie forum warto otworzyc? - DarkKiller - 18-01-2014 19:37

Dzięki admin, a co myślicie na temat: by wyróżnić moje forum, dodać ta albo mumble na którym można byłoby razem pograć, porozmawiać itp. By nie było to jedynie zwykłe, kolejne forum, ale społeczność........ ?


RE: Jakie forum warto otworzyc? - Admin - 18-01-2014 19:49

Dodać zawsze możesz, ale pamiętaj że to nisza i wielu odbiorców nie znajdziesz, łatwo z tematem się nie przebijesz, bo zainteresowanych gitarzystów nie ma milionów, w przeciwieństwie do tematyki komputerowej...
Chociaż to samo dotyczy zarabiania przez internet, to też nisza i kilka lat temu wszystkie fora tego typu były malutkie, a nieoczekiwanie Nam udało się stworzyć największe w Polsce, czego i Tobie życzę. Jeśli znasz się na tym o czym chcesz robić forum to będzie Ci łatwiej.


RE: Jakie forum warto otworzyc? - DarkKiller - 18-01-2014 19:58

No sam gram na gitarze więc tu się znam... Co do niszy... Istnieją serwisy Np. Chords jest on głównie skierowany do gitarzystów ( tu między innymi mam zamiar dodać reklamę Smile ) serwis ten cieszy się bardzo dużą popularnością... Co proponujecie dać do forum by było unikalne, by ludzie chcieli zostać ?


RE: Jakie forum warto otworzyc? - MaLiN - 19-01-2014 13:49

Proponuje Tobie dodać do forum shoutboxa , jest to dosyć przydatna rzecz, zwłaszcza gdy ktoś chce się szybko dowiedzieć/pogadać.


RE: Jakie forum warto otworzyc? - DarkKiller - 19-01-2014 13:56

Ta opcja będzie napewno, początku to nie wiem jak pozwoli mi serwer ale z czasem napewno... Będzie do Strona na wp z forum na mybb, na blogu będą poradniki itp. A na forum wiadomo...


RE: Jakie forum warto otworzyc? - Facebug - 19-01-2014 14:02

Jeśli już to gitarzyści. Ale fora to ciężki kawałek chleba. Napędzenie ich może potrwać.