Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cheetos - wygraj PSVITA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cheetos - wygraj PSVITA (/Temat-Cheetos-wygraj-PSVITA-83955)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - Scoobyx - 11-02-2014 19:43

To były duże paczki z kuponami? Czy w małych wygraliście? Oraz w jakich to sklepach było? Big Grin


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - sebens - 11-02-2014 21:46

Ja kupiłem, duże ketchupowe, ale jakoś nie mam ochoty na nie i na razie nie otwieram ;D


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - PaniPREZES - 11-02-2014 22:12

Ciężko powiedzieć jaki smak przyniesie szczęście Smile

U mnie duża paczka hamburger i papryka sklep żabka


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - ernest1306 - 11-02-2014 23:00

Chcialem wygrac druga i kupilem 3 paczki, ale niestety wygrałem tylko 3 małe paczki


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - tylkojedno - 14-02-2014 14:52

Co mam zrobić jak w sklepach nie chcą mi wymieniać kuponów i mówią, że u nich nic takiego nie obowiązuje?


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - majeros - 14-02-2014 15:47

a mi tylko darmowe paczki się trafiająBig Grin


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - D.ave - 14-02-2014 18:30

(14-02-2014 14:52)tylkojedno napisał(a):  Co mam zrobić jak w sklepach nie chcą mi wymieniać kuponów i mówią, że u nich nic takiego nie obowiązuje?

Jak to nie obowiązuje ? Skoro sprzedają paczki objęte promocją to muszą je wymienić. Kłóć się z nimi, choć nie oczekuj rzetelnej odpowiedzi.

Dziś tylko darmowa paczka cheetos'ów


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - tylkojedno - 15-02-2014 12:42

(14-02-2014 18:30)D.ave napisał(a):  
(14-02-2014 14:52)tylkojedno napisał(a):  Co mam zrobić jak w sklepach nie chcą mi wymieniać kuponów i mówią, że u nich nic takiego nie obowiązuje?

Jak to nie obowiązuje ? Skoro sprzedają paczki objęte promocją to muszą je wymienić. Kłóć się z nimi, choć nie oczekuj rzetelnej odpowiedzi.

Dziś tylko darmowa paczka cheetos'ów

Żartujesz sobie. Haa... nie będe się kłócić bo to nie ma sensu. Tylko czy naprawdę ich (jako sklep) nie obowiązuje wymienianie kuponów, skoro sprzedają promocyjne paczki? Chore beka


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - damianus627 - 15-02-2014 12:48

Zależy w jakich sklepach próbujecie wymieniać. Większość tych małych powinna przyjmować.


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - D.ave - 15-02-2014 13:31

(15-02-2014 12:42)tylkojedno napisał(a):  Żartujesz sobie. Haa... nie będe się kłócić bo to nie ma sensu.

Ahaaa,To się nie dziwie że Ci nie chcą wymienić jak boisz się zwrócić uwagi.Skoro sprzedają promocyjne paczki to mają obowiązek je wymienić i nie ma czegoś takiego że nie wymieniam bo to mnie nie obowiązuje. Kupisz sobie paczkę Cheetos'ów w Warszawie i nie będą chcieli Ci wymienić i co będziesz latał po całej wawie i będzie szukał gdzie wymieniają bo Ci powiedzieli że to ich nie obowiązuje ? Bez jaj beka Big Grin

No ale jak tam sobie chcesz,twoja sprawa Big Grin