Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Cheetos - wygraj PSVITA - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Cheetos - wygraj PSVITA (/Temat-Cheetos-wygraj-PSVITA-83955)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - tylkojedno - 02-02-2014 08:46

Nie rozumiem sklepów które sprzedają promocyjne paczki a nie chcą ich wymieniać Rolleyes


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - Tomek93KJ - 02-02-2014 14:09

(02-02-2014 08:46)tylkojedno napisał(a):  Nie rozumiem sklepów które sprzedają promocyjne paczki a nie chcą ich wymieniać Rolleyes

Kłóć się z nimi, oni mają obowiązek to wymienić! Jeżeli sprzedają promocyjne paczki to znaczy że są objęte promocją!


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - MaLiN - 03-02-2014 18:26

Możesz się ich zapytać, jakim prawem nie chcą ich wymieniać, ale nie oczekuj na rzetelną odpowiedź. W sumie im nic nie można zrobić.


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - vankosiara - 03-02-2014 19:06

A sprzedaż Cheetos'ów wzrosła własnie o 200% Lol


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - Adamus94 - 03-02-2014 19:26

Szukajcie, a znajdziecie. Ja kilka lat temu trafiłem w 1 paczce Lay's 6 kuponów na chipsy i jeszcze 6 z kodami, a wyczułem tylko dwa Big Grin


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - majeros - 07-02-2014 15:05

dzisiaj wymacałem kolejną paczkę za freeBig Grin szkoda że to nie była psvitaBig Grin


Odp: Cheetos - wygraj PSVITA - asiorek - 07-02-2014 15:16

Tez chcalem pomacac, ludzie dziwnie na mnie paczeli, ochroniaz wyprosil mnie z marketu i tyle po moich zakupach w interku Jerk2


Wysłane z mojej L9'tki za pomocą Tapatalk 2 - pisze z tel = brak polskich znakow przy odpowiedziach


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - Tomek93KJ - 08-02-2014 13:25

Takie konkursy są doskonałym marketingiem, który skutecznie sprawia że sprzedaż wzrasta, a ludzie potrafią robić z siebie pajaców macając paczki w sklepach...wątpię, żeby ktoś tę konsolę wygrał, wątpię, że aż 400 sztuk jest do 'wygrania'.
U mnie w pobliskim sklepie marża na jedną paczkę wzrosła o 25groszy, ze względu na popyt...


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - ernest1306 - 09-02-2014 13:06

(08-02-2014 13:25)Tomek93KJ napisał(a):  Takie konkursy są doskonałym marketingiem, który skutecznie sprawia że sprzedaż wzrasta, a ludzie potrafią robić z siebie pajaców macając paczki w sklepach...wątpię, żeby ktoś tę konsolę wygrał, wątpię, że aż 400 sztuk jest do 'wygrania'.
U mnie w pobliskim sklepie marża na jedną paczkę wzrosła o 25groszy, ze względu na popyt...

można wygrać, bodajże 20 stycznia znalazłem kuponik na PSVITE w serowych cheetosach, kilka dni później podjechał pod mój dom kurier DPD i wręczył PS VITĘ Wink Na dowód wstawię zdjęcie jak mi się telefon podładuje. Oczywiście musiałem wypełnić formularz na ich stronce i podać kod Smile

Specjalnie założyłem konto na forum żeby o tym napisać, żebyście wiedzieli, że to nie fake. Sam byłem i w sumie nadal jestem w ciężkim szoku.


RE: Cheetos - wygraj PSVITA - Tomek93KJ - 09-02-2014 13:17

(09-02-2014 13:06)ernest1306 napisał(a):  
(08-02-2014 13:25)Tomek93KJ napisał(a):  Takie konkursy są doskonałym marketingiem, który skutecznie sprawia że sprzedaż wzrasta, a ludzie potrafią robić z siebie pajaców macając paczki w sklepach...wątpię, żeby ktoś tę konsolę wygrał, wątpię, że aż 400 sztuk jest do 'wygrania'.
U mnie w pobliskim sklepie marża na jedną paczkę wzrosła o 25groszy, ze względu na popyt...

można wygrać, bodajże 20 stycznia znalazłem kuponik na PSVITE w serowych cheetosach, kilka dni później podjechał pod mój dom kurier DPD i wręczył PS VITĘ Wink Na dowód wstawię zdjęcie jak mi się telefon podładuje. Oczywiście musiałem wypełnić formularz na ich stronce i podać kod Smile

Specjalnie założyłem konto na forum żeby o tym napisać, żebyście wiedzieli, że to nie fake. Sam byłem i w sumie nadal jestem w ciężkim szoku.

No to czekamy na zdjęcie Smile